Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 14/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Przepytujemy kandydatów na prezydenta Gdańska

 1 dodane: 12:28, 13/11/14

tagi:

Przypominamy o dzisiejszej debacie prezydenckiej, którą organizujemy wspólnie z innymi portalami. Nie weźmie w niej udziału prezydent Adamowicz. Obiecał, że udzieli nam wywiadu.

Przepytujemy kandydatów na prezydenta Gdańska
Przepytujemy kandydatów na prezydenta Gdańska
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

O debacie pisaliśmy tutaj. Przypomnijmy, spotkanie z kandydatami na prezydenta Gdańska odbędzie się 13 listopada (dzisiaj) o godzinie 18 w Szkole Podstawowej nr 23 (ul. Opacka 7, Gdańsk-Oliwa). Nasz portal organizuje debatę wspólnie z Osowa.com i Staraoliwa.pl

Niestety na debacie nie pokaże się urzędujący prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, który zasłania się tutaj innymi obowiązkami.

Nasz portal próbował umówić się na wywiad z prezydentem. Przesłaliśmy zarys pytań, które chcemy postawić prezydentowi.

Antoni Pawlak, rzecznik prezydenta: Obawiam się, że nie da rady. Oprócz normalnych obowiązków prezydenta miasta dokłada sie to, że to ostatnie chwile przed wyborami. Prezydent nie znajdzie czasu.

Przez moment myśleliśmy, że nasze pytania nieco wystraszyły prezydenta. Okazało się jednak, że do wywiadu dojdzie, ale… po wyborach. Chociaż oczywiście nie jest przesądzone, że w Gdańsku w wyborach prezydenckich nie będzie potrzebna druga tura.

Nasz wywiad z prezydentem Pawłem Adamowiczem odbędzie się w najbliższą środę.

Galeria artykułu

Przepytujemy kandydatów na prezydenta Gdańska

Przepytujemy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

171.25.183.*

11:58, 14/11/14

byle nie on..

zgloś naruszenie
awatar

gosc

195.246.216.*

07:32, 14/11/14

Z Oruni na pewno będą niewygodne pytania. Trzeba bedzie sie przyznac do wieloletnich zaniedbań. To że zbudował "kuźnię" i Orlika to jednak baaaaaaaaaardzo mało na tyle jego kadencji. Po co ma sie spowiadac i ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.205.*

15:59, 13/11/14

Adamowicz nie ma nic do powiedzenia odnośnie Oruni. Wie że tutaj nie ma poparcia

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA