Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 05/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Remont wiaduktu w Kowalach

 4 dodane: 16:43, 03/11/09

tagi:obwodnicawiaduktKowaleremont

Dzisiaj i w najbliższy czwartek ruch na wiadukcie nad obwodnicą na wysokości Kowali będzie utrudniony.

 Remont wiaduktu w Kowalach
Remont wiaduktu w Kowalach
Fot. f.botor

Fotografia 1 z 4

Dzisiaj (3.11) i w czwartek (5.11) połowa jezdni na wiadukcie w Kowalach będzie zamknięta. Na drugiej połowie będzie odbywał się ruch wahadłowy. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przeprowadza remont wiaduktu.

- Wymiany wymaga dylatacja mówi rzecznik GDDKiA, Piotr Michalski - czyli urządzenie pracujące na styku mostu i jezdni drogi i pełniące rolę bufora dla konstrukcji wiaduktu, który jest narażony na kurczenie i rozprężenie pod wpływem temperatury, a jednocześnie pomaga przy odprowadzaniu nadmiaru wody z nawierzchni drogi. Tego rodzaju remonty przeprowadzamy co kilka lat i, niestety, są niezbędne dla sprawnego funkcjonowania drogi.

GDDKiA dzisiejszy remont przeprowadza na pasie prowadzącym w stronę Kolbud. W czwartek prace będą kontynuowane na drugim pasie.

Galeria artykułu

 Remont wiaduktu w Kowalach

Remont...

 Remont wiaduktu w Kowalach

Remont...

 Remont wiaduktu w Kowalach

Remont...

 Remont wiaduktu w Kowalach

Remont...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA