Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 12/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Za tydzień koncert dla chorej Alicji. Kto się przyłączy?

 1 dodane: 15:34, 18/01/15

tagi:

Jak powiedziały tak zrobiły – członkinie Fundacji „Draka o Mięsaka”, która pomaga chorej na nowotwór oruniance, organizują koncert charytatywny w klubie Kwadratowa we Wrzeszczu. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów leczenia Alicji Oleńskiej.

Za tydzień koncert dla chorej Alicji. Kto się przyłączy?
Za tydzień koncert dla chorej Alicji. Kto się
Fot. materiały prasowe

Fotografia 1 z 1

O Alicji Oleńskiej i Fundacji "Draka o Mięsaka" pisaliśmy tutaj.

- Fundacja Onkologiczna "Draka o Mięsaka" serdecznie zaprasza na koncert charytatywny pt. "Muzyczna Draka"! W programie przewidziane liczne atrakcje z dużą dawką śmiechu i dobrego muzycznego brzmienia – zapraszają organizatorzy niedzielnego koncertu w Kwadratowej we Wrzeszczu.

Start imprezy w klubie Kwadratowa:25 stycznia (niedziela) godzina 18.

- Udział w imprezie wynosi symboliczne 10 zł. Liczymy na Wasze wsparcie w licytowaniu przedmiotów oraz uzupełnieniu puszek monetami lub banknotami. Całkowity dochód z koncertu i aukcji przeznaczony będzie na leczenie Alicji – mówią przedstawicielki Fundacji.

Podczas koncertu odbędzie się aukcja przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców i sponsorów. Więcej informacji oraz zdjęcia można znaleźć na oficjalnej stronie Facebook fundacji www.facebook.com/drakaomiesaka.

- Jeszcze w grudniu 2014r. ratunkiem dla Alicji była kosztowna kuracja w Niemczech witaminą B17, która wzmocniłaby jej organizm do dalszej walki z nowotworem. Niestety w ciągu ostatnich miesięcy stan zdrowia Alicji uległ pogorszeniu, dlatego musieliśmy szukać skuteczniejszego rozwiązania. Tym rozwiązaniem okazała się być radioterapia protonowa i to na tę terapię zagraniczną zbieramy fundusze. Przyłączcie się! - apelują orunianki.

A kto zagra na niedzielnym koncercie?

Program imprezy:

Wyjątkowe wrażenia zapewnią Wam:
1. Peleton - Grupa Improwizacji Różnorakiej rozluźni pierwszych gości. Więcej: www.facebook.com/ImproPeleton.
2. Aleksandra Sarota - specjalny utwór w wykonaniu Prezes Fundacji "Draka o Mięsaka".
3. Ola Pieczara - uczestniczka III edycji programu "The Voice of Poland" porusza twórczością i niebywałą barwą głosu. Więcej: www.facebook.com/olapieczara.
4. Natalia Lubrano - unikalny miks nu-jazz, chill-out z oldschoolowym funkiem i rdzennym soul. Finalistka V edycji programu "The Voice of Poland" zachwyca zjawiskowym "czarnym" wokalem. Więcej: www.facebook.com/natalialubranoband.
5. Duo Acoustic - to projekt, który łączy w sobie przemyślane, akustyczne aranżacje największych przebojów z dziedziny muzyki rockowej, ambicję w doborze repertuaru oraz przede wszystkim dobrych muzyków i profesjonalne wykonanie. Więcej: www.facebook.com/DuoAcoustic.
6. Bregma - zespół wykonuje szeroko rozumianą muzykę rockowo-metalową, zawierającą elementy eksperymentalne. Ten projekt stał się kompilacją wszystkich zdobytych wcześniej muzycznych doświadczeń. Więcej: www.facebook.com/bregmagdansk.
7. LUSTRA - wybuchowa mieszanka art rock i nu metal. Doskonałe współbrzmienie instrumentów i głębokiego wokalu Aleksandry Berezowskiej - znanej z III edycji programu "The Voice of Poland" - tworzą ciekawą, porywającą nutę. Więcej: www.facebook.com/zespollustra. 

Imprezę poprowadzą:
1. Ola Pieczara - energetyczna i charyzmatyczna postać, która nie tylko śpiewa, ale także od lat prowadzi różnego rodzaju imprezy; 
oraz
2. Paweł KONJO Konnak - dynamiczny i pozytywnie zakręcony artysta estradowy rodem z Kaszub. Więcej: www.facebook.com/PawelKonnak.

Kontakt i dane:
Pełna nazwa organizacji: Fundacja Onkologiczna "Draka o Mięsaka".
Fundacja wpisana do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII wydział Krajowego Rejestru Sądowego, ul. Piekarnicza 10, 80-126 Gdańsk, pod numerem 
KRS: 0000532988, NIP: 583-317-22-88, REGON: 360134227. Siedziba Fundacji znajduje się pod adresem: ul. Grabowa 7/2, 80-060 Gdańsk.

Kontakt: drakaomiesaka@gmail.com
Więcej informacji na temat Fundacji i akcji znajdziecie Państwo na fanpage:www.facebook.com/drakaomiesaka.

I na stronie internetowej: www.draka.org.pl.

KONTO BANKOWE
Wpłat prosimy dokonywać na konto bankowe PKO BP SA: 74 1020 1811 0000 0802 0261 5326 
W tytule prosimy dopisać "Dla Alicji Oleńskiej"

- Dla wszystkich, którzy chcieliby wspomóc naszą podopieczną, a mieszkają poza granicami Polski powstał profil na portalu www.gofundme.com, można tam przekazać pieniążki w obcej walucie: www.gofundme.com/help-alicja. Zróbmy drakę dla Alicji! - proszą jej koleżanki.

Galeria artykułu

Za tydzień koncert dla chorej Alicji. Kto się przyłączy?

Za tydzień...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

178.181.189.*

16:06, 19/01/15

Trzymam Kciuki! nie poddawaj się. Będę na pewno na koncercie

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.23.253.*

17:39, 18/01/15

Nie poddawaj się ! Trzymaj się ciepło:)

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA