Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 04/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

W Gdańsku znów paliły się samochody

 1 dodane: 08:27, 25/02/15

tagi:

Kolejna noc w Gdańsku z pożarami aut w roli głównej. Paliły się trzy samochody – na Wzgórzu Mickiewicza, Chełmie i na Olszynce. W tym ostatnim przypadku, według nieoficjalnych informacji, mogło dojść do samozapłonu.

W Gdańsku znów paliły się samochody
W Gdańsku znów paliły się samochody
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Pracowita noc dla gdańskich strażaków. W ciągu niecałych dwudziestu minut byli wzywani aż trzy razy do palących się samochodów.

Zaczęło się od seata na Wzgórzu Mickiewicza. Kilka minut przed północą strażacy zostali wezwani do płonącego volkswagena na Chełmie. Trzecie wezwanie dotyczyło Olszynki i palącego się przy ulicy Zawodzie nissana. 

- Na miejscach zdarzeń pracują biegli, którzy badają przyczynę pożaru – mówi nam Aleksandra Siewiert, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Jak mówią nieoficjalnie policjanci, w przypadku pożaru auta na Olszynce mogło dojść do samozapłonu. Rzecznik KMP nie chce potwierdzić tej informacji. - Jest jeszcze za wcześnie na podawanie ustaleń – kwituje.

W ostatnich miesiącach pożary samochodów to prawdziwa plaga w Gdańsku. W listopadzie pisaliśmy o podpaleniu trzech samochodów na Oruni Górnej i Ujeścisku. Jak udało nam się dowiedzieć, sprawca został zatrzymany w połowie grudnia i sąd przychylił się do zastosowania wobec niego tymczasowego aresztu. Sprawca ma... 18 lat.

Galeria artykułu

W Gdańsku znów paliły się samochody

W Gdańsku znów...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

222.77.247.*

03:35, 01/04/15

Ming Fungs face white gas: He gonna do what he do such a wicked thing, he is not afraid of God thunder hack it?? Cheap Michael Kors

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA