Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Kajakiem przepłynął najgłębszy kanion świata, opowie o tym na Oruni

 1 dodane: 16:24, 12/03/15

tagi:

Do oruńskiego Dworku Artura przy ulicy Dworcowej w najbliższy piątek przyjeżdża Andrzej Piętowski niezwykły podróżnik - eksplorator, odkrywca, kajakarz (pokonał m.in. najgłębszy kanion świata!) i organizator wypraw w rejony Ameryki Łacińskiej. Kto nie da rady odwiedzić gdyńskich Kolosów, może wpaść na Orunię i zobaczyć trochę wielkiego świata.

Kajakiem przepłynął najgłębszy kanion świata, opowie o tym na Oruni
Kajakiem przepłynął najgłębszy kanion świata,
Fot. materiały prasowe

Fotografia 1 z 1

- Gościem specjalnym piątkowego Kawałka Świata będzie podróżnik Andrzej Piętowski. Opowie o swoim największym osiągnięciu, którego dokonał z grupą kajakarzy - o pierwszym spływie najgłębszym kanionem świata - Colca w Peru. Wyczyn ten przeszedł do historii eksploracji najdzikszych i najmniej znanych zakątków świata i został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa – mówi Monika Jarząbek, szefowa oruńskiego Dworku Artura. 

Start spotkania: piątek, godzina 18-ta.

W programie wieczoru wernisaż Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego i mały koncert muzyki etnicznej. Wstęp wolny – zachęca Jarząbek.

O wyprawie Piętowskiego więcej można dowiedzieć się z książki. Jej recenzja tutaj.

Galeria artykułu

Kajakiem przepłynął najgłębszy kanion świata, opowie o tym na Oruni

Kajakiem...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA