Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 07/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Grupa inicjatywna raz jeszcze

 1 dodane: 16:17, 09/11/09

tagi:Ujeściskorada osiedla

9 listopada o godzinie 19:30 w Domu Parafialnym Św. Ojca Pio rozpocznie się kolejne spotkanie grupy inicjatywnej Rady Osiedla na Ujeścisku. W dyskusji wziąć udział może każdy.

Grupa inicjatywna raz jeszcze
Grupa inicjatywna raz jeszcze
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Członkowie grupy będą zastanawiać się nad granicami terenu obejmowanego przez przyszłą radę, a także nad sposobem przeprowadzenia do niej prawyborów.
Na spotkaniu pojawi się specjalista ds. lokalnej polityki – dr Tomasz Tobis z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Dyskusję poprowadzi Beata Matyjaszczyk z Regionalnego Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych. Właśnie ta instytucja oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych im. św. Ojca Pio w Gdańsku jest organizatorem powyższego spotkania.

Galeria artykułu

Grupa inicjatywna raz jeszcze

Grupa...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

 

15:01, 10/11/09

Dobrze, że sprawa Rady postępuje. Co teraz się szykuje?

zgloś naruszenie

REKLAMA