Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 25/07/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Koncerty kameralne na Oruni

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 15:13, 15/11/09

tagi:operakościół Św. Jadwigi

15 listopada o godzinie 19:00 w kościele pw Św. Jadwigi Królowej rozpocznie się kolejna, czternasta już impreza muzyczna z cyklu „Oruńskie Koncerty Kameralne”. Wstęp wolny.

Koncerty kameralne na Oruni
Koncerty kameralne na Oruni
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Tytuł koncertu brzmi „Nasza Niepodległa”. Jak zawsze swe umiejętności zaprezentują artyści, związania z Operą Bałtycką i gdańską Akademią Muzyczną.

Pomysłodawczynią i głównym organizatorem przedsięwzięcia jest mieszkanka Oruni, solistka i mezzosopranistka Monika Fedyk-Klimaszewska.

Kościół pw Św. Jadwigi Królowej mieści się przy ulicy Krzemowej.

Galeria artykułu

Koncerty kameralne na Oruni

Koncerty...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA