Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 03/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Tak się bawi Oruńskie Przedmieście! W sobotę grillujemy i hadlujemy

 1 dodane: 12:13, 24/06/15

tagi:

Nie zapominamy o mieszkańcach Oruńskiego Przedmieścia – zapewniają tutejsi radni dzielnicowi i na dowód tej tezy już w sobotę współorganizują imprezę Grill Sąsiedzki i Pchli Targ. Wszystko dziać będzie się w rejonie ulicy Małomiejskiej.

Tak się bawi Oruńskie Przedmieście! W sobotę grillujemy i hadlujemy
Tak się bawi Oruńskie Przedmieście! W sobotę
Fot. mat. promocyjne

Fotografia 1 z 1

- Czasami słyszymy komentarze mieszkańców Oruńskiego Przedmieścia, że za mało nas tam widać i że nie zawsze docieramy tam z naszymi akcjami. Myślę, że nasza sobotnia impreza „Grill Sąsiedzki i Pchli Targ na Oruńskim Przedmieściu” z pewnością ich usatysfakcjonuje – mówi nam Maciej Kochanowski z Rady Dzielnicy „Orunia-Św. Wojciech-Lipce” i zaprasza wszystkich oruniaków (i nie tylko) do sobotniej rekreacji, ale i integracji właśnie na ulicy Małomiejskiej.

Impreza będzie miała miejsce na boisku szkoły przy ulicy Małomiejskiej 58. Wystartuje w sobotę (27 czerwca) o godzinie 14. Potrwa do godziny 18.

- Dodatkowo w trakcie imprezy  odbywać będzie się Pchli Targ, na którym mieszkańcy będą mogli kupować i sprzedawać stare, ale często unikalne przedmioty, a dzieci i młodzież będzie miała możliwość sprzedaży/kupna starych podręczników – mówią radni.

Rada Dzielnicy oferuje dla przybyłych mieszkańców darmowy poczęstunek. Imprezę organizują: oruńska Rada Dzielnicy i Gdańskie Liceum Ogólnokształcące. Zaangażowany tutaj jest także Lech Kaźmierczyk, radny miasta.

Oruńskie Przedmieście to między innymi fragmenty ulic: Podmiejskiej, Małomiejskiej, Raduńskiej, Zamiejskiej, Ptasiej i Brzegi, a także ulice: Piaskowa, Perłowa, Granitowa, Koralowa. Oruńskie Przedmieście zostało włączone w granice administracyjne miasta w 1814 roku. Dziś stanowi część dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce.

Galeria artykułu

Tak się bawi Oruńskie Przedmieście! W sobotę grillujemy i hadlujemy

Tak się bawi...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (4)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

83.25.71.*

08:39, 26/06/15

cała ORUNIA pokornie składa podziękowania

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.66.36.*

22:28, 24/06/15

Jestem dumny z moich radnych dzielnicowych! Dziękuje wam!!!

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.27.*

21:35, 24/06/15

Pytałem, można również ciuszki etc. i za darmo :)

zgloś naruszenie
awatar

gosc

31.61.140.*

18:16, 24/06/15

Witam czy to tylko podręczniki czY ciuszki jakieś obowie też? I czy za darmo można się wystawić na kocu ze swoimi rzeczami ?;)

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA