Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 12/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Olszynka zabawi się w ten weekend. Będzie rajd rowerowy i kiełbaski na ognisku

 1 dodane: 13:39, 30/06/15

tagi:

Już w najbliższą sobotę (4 lipca) o godzinie 18 wystartuje wielka impreza na Olszynce. Będzie rajd rowerowy po dzielnicy, a także ognisko. Zabawę organizuje lokalna Rada Dzielnicy.

Olszynka zabawi się w ten weekend. Będzie rajd rowerowy i kiełbaski na ognisku
Olszynka zabawi się w ten weekend. Będzie rajd
Fot. redakcja

Fotografia 1 z 1

- To już nasza bodajże 12. taka impreza – mówi nam Jadwiga Kubik, szefowa Rady Dzielnicy Olszynka.

To właśnie Rada organizuje sobotnią imprezę, która wystartuje około godziny 18. pod szkołą na ulicy Modrej. Wszystko rozpocznie się od mszy polowej.

Później rusza rajd rowerowy. Będzie podzielony na trzy kategorie: mężczyźni, kobiety i dzieci. Będą też trzy trasy. Najłatwiejsza to taka, która zahaczy o Dolne Miasto. Druga, która liczy sobie 6 kilometrów przebiegać będzie między innymi przez ulicę Łanową i ulicę Modrą. Trzecia, najtrudniejsza (10 kilometrów długości) to rejony opływu Motławy, ulicy Olszyńskiej, mostu kolejowego, ulicy Łanowej.

Na imprezie będą też konkursy i ognisko. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Galeria artykułu

Olszynka zabawi się w ten weekend. Będzie rajd rowerowy i kiełbaski na ognisku

Olszynka zabawi...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA