Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Trakt i Okopowa: Dwa niebezpieczne zdarzenia z autobusami w roli głównej

 1 dodane: 16:24, 09/07/15

tagi:

Jak informują nas oruniacy, dzisiaj około godziny 16 na Trakcie św. Wojciecha (nieopodal wybudowanych niedawno TBS-ów) miała miejsce kolizja z udziałem miejskiego autobusu i dwóch samochodów. Dwie godziny wcześniej inny autobus (tym razem na Okopowej) brał również udział w niebezpiecznym zdarzeniu.

Trakt i Okopowa: Dwa niebezpieczne zdarzenia z autobusami w roli głównej
Trakt i Okopowa: Dwa niebezpieczne zdarzenia z
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Dwa pokieszerowane samochody i autobus - to bilans kolizji, która miała miejsce dzisiaj na Trakcie św. Wojciecha. Do zdarzenia doszło około godziny 16. Z informacji, które uzyskaliśmy od świadków wynika, że do zdarzenia doszło na wysokości niedawno wybudowanych budynków TBS.

- Jechałem samochodem i na Trakcie widziałem uszkodzone dwa auta i autobus, który stał na pasie w kierunku Gdańska - relacjonuje pan Krzysztof, jedna z osób, która powiadomiła nas o kolizji. Policja nie podaje jeszcze żadnych informacji.

A skoro o komunikacji miejskiej mowa, dziś miało miejsce jeszcze jedno niebezpieczne zdarzenie z autobusem w roli głównej. - Około godziny 14 na ulicy Okopowej samochód zajechał drogę autobusowi komunikacji miejskiej. Zderzenia udało się uniknąć, ale kierowca musiał gwałtownie hamować. W wyniku tego 42-letnia pasażerka autobusu przewróciła się i doznała na tyle poważnych obrażeń, że musiała zostać przewieziona do szpitala - mówi Lucyna Rekowska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Galeria artykułu

Trakt i Okopowa: Dwa niebezpieczne zdarzenia z autobusami w roli głównej

Trakt i...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.67.65.*

20:57, 09/07/15

Niedawno wybudowanych samochodów?

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA