Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Pożar w opuszczonym budynku na Trakcie św. Wojciecha

 1 dodane: 13:59, 28/07/15

tagi:

Palił się jeden ze zrujnowanych budynków przemysłowych na Trakcie św. Wojciecha. Miejsce to często "odwiedzają" bezdomni i okoliczna młodzież. Na szczęści nikt nie ucierpiał w pożarze.

 Pożar w opuszczonym budynku na Trakcie św. Wojciecha
Pożar w opuszczonym budynku na Trakcie św.
Fot. Straż Miejska w Gdańsku

Fotografia 1 z 1

Do zdarzenia doszło wczoraj. Pożar w jednym z opuszczonych budynków przemysłowych na Trakcie św. Wojciecha zauważyli strażnicy miejscy. Funkcjonariusze zadzwonili po straż pożarną.

- W budynku, w którym wybuchł pożar, często gromadzą się bezdomni. Bywa tam również okoliczna młodzież. Dlatego też po ugaszeniu ognia strażnicy sprawdzili dokładnie cały obiekt, czy nie ma w nim poszkodowanych osób. Na szczęście nikogo nie znaleźli - mówi Wojciech Siółkowski ze Straży Miejskiej w Gdańsku.

Galeria artykułu

 Pożar w opuszczonym budynku na Trakcie św. Wojciecha

Pożar w...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA