Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 10/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Trzeba zamknąć te granice

 1 dodane: 11:51, 23/11/09

tagi:graniceUjeściskorada osiedlaZakoniczyn

23 listopada o godzinie 20:15 rozpoczyna się kolejne spotkanie grupy inicjatywnej Rady Osiedla na Ujeścisku. Jego członkowie chcą na nim ostatecznie ustalić granice działania przyszłej jednostki pomocniczej.

Trzeba zamknąć te granice
Trzeba zamknąć te granice
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Dwa tygodnie temu wstępnie ustalono granice przyszłej Rady Osiedla. Zawierałyby się ona w rejonie ulic: Armii Krajowej, Wieżyckiej, Świętokrzyskiej, Małomiejskiej, Madalińskiego i Armii Krajowej. Członkowie grupy inicjatywnej nie mogli dojść do konsensusu w sprawie wcielenia do przyszłej RO również niektórych terenów Zakoniczyna. Dzisiejsza dyskusja ma ostatecznie zamknąć kwestię granic.

Grupa inicjatywna działa już od około dwóch miesięcy. Jej członkowie przekonują, że RO na Ujeścisku jest bardzo potrzebna. Argumentują, że taka jednostka pomocnicza byłaby w stanie wspólnie z miastem współdecydować w różnych, ważnych dla dzielnicy kwestiach: przebiegu linii komunikacyjnych, lokalizacji przystanków, oznakowaniu ulic czy też działalności kulturalnej i socjalnej.
Udział w poniedziałkowej dyskusji wziąć może każdy. Zebranie jak zawsze odbędzie się w Domu Parafialnym kościoła Św. Ojca Pio (Przemyska 21). Wstęp wolny.

Galeria artykułu

Trzeba zamknąć te granice

Trzeba zamknąć...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

Kefas

 

20:00, 24/11/09

I się udało wczoraj wyznaczyć granice!

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA