Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 24/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Mikołajkowe spotkanie w Spółdzielni Południe

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 12:26, 30/11/09

tagi:

Święty Mikołaj przyjął ponownie zaproszenie Spółdzielni i 4. grudnia chce spotkać się z najmłodszymi mieszkańcami, by obdarować je słodyczami

Mikołajkowe spotkanie w Spółdzielni Południe
Mikołajkowe spotkanie w Spółdzielni Południe
Fot. f.botor

Fotografia 1 z 1

Jak co roku, na placu przy Aptece, przy ul. Strzelców Karpackich odbędzie się spotkanie z Świętym Mikołajem. Od godziny 17.00 dzieci z przedszkola spotykaja się i śpiewają, żeby przywołać Świętym Mikołaja. Jeśli spiszą się, Św. Mikołaj zjawi się na placu... w asyście policjantów z pobliskiego komisariatu, którzy pomogą mu szybko i bezpiecznie dotrzeć na miejsce. Mikołaj przemówi do dzieci z balkonu jednego z okolicznych bloków, a później grzecznym dzieciom rozda świąteczne łakocie.

Galeria artykułu

Mikołajkowe spotkanie w Spółdzielni Południe

Mikołajkowe...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA