Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 05/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Gwiazdy zagrają dla dzieci

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 13:35, 11/12/09

tagi:domy dzieckaMożdzerkoncert

Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej zaprasza na Świąteczny Koncert Charytatywny, który rozpocznie się 20 grudnia o godzinie 18:00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Zysk z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie rodzinnych domów dziecka, w tym także tych, które swoją siedzibę mają na Oruni.

Gwiazdy zagrają dla dzieci
Gwiazdy zagrają dla dzieci
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Koncert wspólnie organizują Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej, Kombinat Artystyczny, Pomorskie Forum Kobiet oraz Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych PELIKAN.
Do udziału w koncercie zaprosiliśmy wybitnego trójmiejskiego pianistę - Leszka Możdżera oraz chór popowo-gospelowy - „Trzecią Godzinę Dnia”. Zespół Trzecia Godzina Dnia to zespół młodych wokalistów i instrumentalistów, wśród których są m.in. zawodowcy, na co dzień śpiewający w zespołach i teatrach muzycznych, ale i amatorzy - między innymi laureaci Szansy na Sukces i Drogi do Gwiazd – opowiada Marianna Sitek – Wróblewska, prezes Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej.
Honorowy patronat nad koncertem objął Prezydent Miasta Gdańska, Paweł Adamowicz i Marszałek Województwa Pomorskiego, Jan  Kozłowski.
Zysk z tego koncertu (bilety w postaci cegiełek) zostanie przekazany na działania statutowe Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej – wsparcie rodzinnych domów dziecka.

Cegiełki w cenie 40-80 PLN są do nabycia za pośrednictwem strony www.bilety.k-a.pl oraz w kasach biletowych Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku i w Gdyni.
Więcej informacji na temat działalności fundacji znaleźć można na stronie: http://gfis.pl/

Galeria artykułu

Gwiazdy zagrają dla dzieci

Gwiazdy zagrają...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA