Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 15/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Kto poprze ten wniosek?

 1 dodane: 15:50, 14/12/09

tagi:rada osiedlaUjeścisko

Grupa inicjatywna Rady Osiedla Ujeścisko zbiera się po raz kolejny. Początek spotkania zaplanowano dzisiaj (14.12) na godzinę 20:15.

Kto poprze ten wniosek?
Kto poprze ten wniosek?
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Podczas spotkanie przygotowany zostanie wniosek z prośbą skierowaną do Rady Miasta o wystąpienie z inicjatywą uchwałodawczą o wydzielenie z jednostki pomocniczej Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe nowej jednostki – Ujeścisko. Poznamy też liczbę podpisów, które udało się członkom grupy inicjatywnej zebrać wczoraj w sprawie wspomnianego wyżej wniosku. Mieszkańcy Ujeściska (zameldowani na tym terenie) mieli okazję zapoznać sie z nim w kilku punktach na ich dzielnicy: Domu Parafialnym (Parafia św. Ojca Pio) (ul. Przemyska 21), przy kościele św. Teresy Benedykty od Krzyża (ul Wawelska 21) i w sklepach na Piotrkowskiej 25, Rogalińskiej 1 i Warszawskiej 59.

Miejscem dzisiejszego zebrania będzie Dom Parafialny Św. Ojca Pio (ul. Przemyska 21). Przyjść może każdy.

Galeria artykułu

Kto poprze ten wniosek?

Kto poprze ten...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

 

22:45, 14/12/09

Czy pseudo-policja zainteresuje sie w koncu gamoniami, którzy rzucaja petardy w okolicach Głuchej, Rejtana, Przy Torze i Dworcowej? Ruszilibyście dupska z nory!

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA