Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 10/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Podsumowanie akcji WOŚP na Oruni

 2 dodane: 11:29, 12/01/10

tagi:Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyWOŚP

Podczas niedzielnej akcji uczniom ze szkoły podstawowej i gimnazjum udało się zebrać dokładnie 8798,02 zł oraz 18 € - gratulujemy!

 Podsumowanie akcji WOŚP na Oruni
Podsumowanie akcji WOŚP na Oruni
Fot. f.botor

Fotografia 1 z 2

- Pieniądze zbieraliśmy na Dolnej i Górnej Oruni oraz Chełmie – mówi szef sztabu WOŚP przy Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 5, Maja Lipińska. - Akcja trwała około trzech godzin. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych dzieci podeszły do akcji bardzo entuzjastycznie. Kwestowaliśmy w grupach trzy, czteroosobowych, w każdej z grup był nauczyciel. Przez cały ten czas w szkole na wszystkich uczestników akcji  czekały ciepłe posiłki i napoje. Bardzo pomogła nam policja i Straż Miejska, które udzieliły porad, jak się zachowywać podczas akcji, a po kweście eskortowała nas do banku.

Galeria artykułu

 Podsumowanie akcji WOŚP na Oruni

Podsumowanie...

 Podsumowanie akcji WOŚP na Oruni

Podsumowanie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

 

20:05, 12/01/10

Ale autobus fajny. Nie?

zgloś naruszenie
awatar

gosc

 

20:04, 12/01/10

Pozdrawiam

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA