Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

W nocy nie będzie wody

 1 dodane: 10:50, 27/01/10

tagi:

Dostawca wody, Saur Neptun Gdańsk S.A. poinformował, że w nocy z 28 na 29 stycznia br. w godzinach 23:00-5:00 nastąpi planowana przerwa w dostawie wody.

 W nocy nie będzie wody
W nocy nie będzie wody
Fot. internet

Fotografia 1 z 1

Wody zabraknie w budynkach przy ulicach: Trakt Św. Wojciecha (od nr 319 do nr 485), Tomczaka, Borkowskiej, Stromej, Batalionów Chłopskich, Rzecznej, Inspektorskiej i Po Schodkach w Gdańsku.
Przerwę Saur tłumaczy realizacją prac na sieci wodociągowej. W  czasie prowadzenia prac będzie podstawiony beczkowóz z wodą pitną.

Galeria artykułu

 W nocy nie będzie wody

W nocy nie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA