Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 15/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Remont Podwala Przedmiejskiego

 1 dodane: 00:00, 19/06/09

tagi:korkiremontPodwale Przedmiejskie

Przez najbliższe osiem tygodni możemy spodziewać się większych korków na Trakcie Św. Wojciecha. W piątek 12 czerwca rusza długo oczekiwany remont Podwala Przedmiejskiego.

 Remont Podwala Przedmiejskiego
Remont Podwala Przedmiejskiego
Fot. f.botor

Fotografia 1 z 1

Prace na odcinku od ul. Słodowników do ul. Okopowej mają potrwać do 13 sierpnia. Żeby zdążyć drogowcy będą pracować 24 godziny na dobę. Jezdnia na tym fragmencie będzie ograniczona do dwóch pasów.
Jadąc z Oruni w kierunku Wrzeszcza przejechać będziemy mogli tylko tunelem pod węzłem Okopowa. Aby skręcić w lewo będziemy musieli nawrócić przez torowisko na ul. Okopowej na wysokości ul. Bogusławskiego. Zmieni się też droga przejazdu samochodów ciężarowych powyżej ośmiu ton, jadących z kierunku Warszawy do Św. Wojciecha. Będą teraz mogły jeździć wyłącznie przez skrót zorganizowany ulicami Chmielną i Toruńską.
Zmianie ulegną też okoliczne przystanki komunikacji miejskiej. Te przy Bramie Wyżynnej w kierunku południowym zostaną przeniesione na Targ Rakowy, w zatoce parkingowej.

Galeria artykułu

 Remont Podwala Przedmiejskiego

Remont Podwala...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA