Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 08/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Festyn Sąsiedzki na Oruni. Dobra zabawa na Gościnnej

 1 dodane: 14:28, 20/07/15

tagi:

W piątek o godzinie 16 na podwórku przy Gościnnej Przystani ruszył czwarty Festyn Sąsiedzki. Współorganizowały go dzieci z lokalnej świetlicy, które przy okazji zabawy zbierały na półkolonie.

Festyn Sąsiedzki na Oruni. Dobra zabawa na Gościnnej
Festyn Sąsiedzki na Oruni. Dobra zabawa na
Fot. redakcja

Fotografia 1 z 1

Piątkową imprezę wsparła również grupa LOTOS. Nie tak dawno jej przedstawiciele pracowali społecznie w rejonie Domu Sąsiedzkiego i dzięki ich zaangażowaniu udało się przeprowadzić małą metamorfozę podwórka Gościnnej Przystani.

Galeria artykułu

Festyn Sąsiedzki na Oruni. Dobra zabawa na Gościnnej

Festyn...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA