Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 30/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Inicjatywa dla wszystkich

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 13:44, 28/04/10

tagi:inicjatywa uchwałodawczademokracja

Debata na temat inicjatywy uchwałodawczej gdańszczan trwa od kilku miesięcy. Dzisiaj (28.4) spotkanie na ten temat współorganizuje nasz zaprzyjaźniony portal: wrzeszcz.info.pl

Inicjatywa dla wszystkich
Inicjatywa dla wszystkich
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Projekt zakłada zdecydowanie większy udział mieszkańców Gdańska w podejmowaniu decyzji, które obecnie leżą w gestii miejskich władz. Więcej na temat inicjatywy uchwałodawczej znaleźć można tutaj. I właśnie ów projekt będzie tematem dyskusji dzisiejszego spotkania. Rozpocznie się ono o godzinie 18:00 w Nowej Synagodze w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Partyzantów 7 (dawna Szkoła Muzyczna). Wezmą w nim udział: dr Marcin Gerwin, politolog, Sopocka Inicjatywa Rozwojowa, autor projektu inicjatywy uchwałodawczej w Sopocie, Maciej Krupa, radny Miasta Gdańska i Lidia Makowska, prezeska Kultury Miejskiej, koordynatorka inicjatywy społecznej Portal Wrzeszcz.info.pl. Po wystąpieniach rozpocznie się dyskusja i praca metodą typu Open Space.

Zapraszamy.

Galeria artykułu

Inicjatywa dla wszystkich

Inicjatywa dla...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA