Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 21/05/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Szklana pogoooda

 1 dodane: 13:00, 12/05/10

tagi:

buuuuuuuuu
buuuuuuuuu
Fot. http://engiarte.files.wordpress.com/2007/09/tv-test-signal-no2n

Fotografia 1 z 1

Bardzo dobrze żyje mi się bez tv. Sprzęt stoi sobie (czyli nie plazma) zakurzony w piwnicy i czeka. Mam nadzieję, że się nie doczeka podłączenia, bo o ile na początku było jakoś tak niemrawo czasem w domu bez jazgoczącego pudełka, to teraz cieszę się, że mnie nie otumania.

Zgubny wpływ jednak i mnie dosięga ostatecznie. Jak tylko pojawiamy się u znajomych, cała moja pozbawiona na codzień migoczących gdzieś w tle ruchomych obrazów rodzina siedzi jak zahipnotyzowana. Nie ważne, czy nadawane sa akurat seksualne teledyski, opowieści o krokodylach i susłach, gadające głowy, pogoda, czy kolejny odcinek zupełnie nieznanego serialu - zahipnotyzowani jesteśmy absolutnie i bez wyjątku, wypadając w ogóle z relacji z gospodarzami.

I, co ważne, gdy już wychodzimy nie mogę się oprzeć wrażeniu, że się za mało naoglądałam, że mogłabym tak siedzieć godzinami i się wpatrywać w te migoczące cudowności. I jeszcze dwa dni temu myślałam, że jedyne, czego mi żal, to oglądanie wiadomości, ale uratował mnie pan Lepper i jego wybaczenie PKW... cieszę się, że nie muszę tego oglądać.

Galeria artykułu

buuuuuuuuu

buuuuuuuuu

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA