Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 15/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Będzie ta Rada, czy nie?

 1 dodane: 16:10, 08/06/10

tagi:rada osiedlaOruniagrupaDom Sąsiedzki.

10 czerwca o godzinie 19:30 w Domu Sąsiedzkim „Gościnna Przystań” rozpocznie się spotkanie grupy inicjatywnej, której celem jest powołanie rady osiedla na Oruni.

Będzie ta Rada, czy nie?
Będzie ta Rada, czy nie?
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

To spotkanie organizują już sami mieszkańcy dzielnicy. Informacje na jego temat rozpowszechniano m.in. na ostatnim oruńskim festynie. Kilku członków grupy inicjatywnej rozdawało podczas imprezy stosowne ulotki. Na poprzednich spotkaniach z cyklu "Projekt Rada Osiedla Orunia" problemem była niska frekwencja mieszkańców. W ostatniej dyskusji udział wzięło zaledwie 8 osób.

Dom Sąsiedzki "Gościnna Przystań" położony jest przy ulicy Gościnna 14.

Galeria artykułu

Będzie ta Rada, czy nie?

Będzie ta Rada,...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

 

01:11, 10/06/10

Maciek pamiętaj o hazardzie from krzaków!!!! ;p

zgloś naruszenie
awatar

gosc

 

12:21, 09/06/10

Jak już to Przemkowi

zgloś naruszenie
awatar

gosc

 

09:52, 09/06/10

salki straciły swój urok, już nie ma tak jak kiedys oratorium , a szkoda. Salezjanie czemu wy to oddaliście panu piotrowi????

zgloś naruszenie

REKLAMA