Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 15/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Niedziela w Parku Oruńskim - wielka impreza dla biegaczy. Chcesz dołączyć?

 1 dodane: 16:14, 17/09/15

tagi:

Już w najbliższą niedzielę Park Oruński znów zaroi się od biegaczy - wszystko za sprawą trzeciej edycji Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska. Chcecie wystartować razem z innymi? To możliwe, ale... trzeba się spieszyć!

Niedziela w Parku Oruńskim - wielka impreza dla biegaczy. Chcesz dołączyć?
Niedziela w Parku Oruńskim - wielka impreza dla
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Niedawno otwarto place zabaw w Parku Oruńskim, a już niedługo w tym jednym z najpiękniejszych zielenców w Gdańsku szykuje się kolejne otwarcie.

Tym razem w roli głównej wystąpią zawodnicy, którzy 20 września (niedziela) w samo południe wystartują w pierwszym biegu w ramach Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska.

Ta mająca już swoją trzecią edycja imprezy odbywa się w różnych zakątkach Gdańska. W najbliższą niedzielę przyjdzie czas na Orunię.

Trzeba wspomnieć, że w organizację zawodów w Parku Oruńskim bardzo mocno zaangażowali się lokalni radni dzielnicy. To właśnie także i dzięki pracy radnym dzielnicy z Oruni i Św. Wojciecha, Park Oruński będzie areną kolejnego święta, tym razem sportowego.

- Otwarcie biura zawodów w dniu 20 września 9:30, a pierwszy bieg o godz.12:00. Podczas trwania biegów w centrum imprezy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i rodziców. A wszystko to w piknikowej formie, więc warto zabrać ze sobą kocyk by przysiąść i się odprężyć - mówią organizatorzy sobotnich biegów.

Warto podkreślić, że udział w Biegowym Grand Prix jest bezpłatny. Ale trzeba się najpierw zapisać na stronie bieginadzielnicach.pl. - W Biegu Głównym zapisy tylko do 18 września (włącznie), a w Biegach Młodzieżowych również na miejscu - informują organizatorzy.

Najlepsi zawodnicy będą mogli liczyć na atrakcyjne nagrody: - Wejściówki do JUMP CITY, MK Bowling, wejściówki do Loopy’s World, zniżki na zegarki Polar, odżywki od Sportowych Supli, bony do saloniku urody Lilu oraz nagrody od Sklepu Biegowego i wiele innych. Nagrodą główną będzie aparat fotograficzny.

Nowością jest Klasyfikacja Szkół. Uczniowie szkoły podstawowej, która w klasyfikacji generalnej biegów jesiennych zdobędzie najwięcej punktów otrzyma atrakcyjne nagrody.

Galeria artykułu

Niedziela w Parku Oruńskim - wielka impreza dla biegaczy. Chcesz dołączyć?

Niedziela w...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (5)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.67.205.*

08:47, 19/09/15

Teraz dopiero widać jak plac zabaw był potrzebny. Tłumy dzieci w różnym wieku. Dzieci bawią się a nie siedzą w domach, a przy okazji wyciągają dorosłych. miło popatrzeć

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.205.*

19:47, 17/09/15

cudowny plac zabaw i miejsce wypoczynku zatruwa również stolarnia, która od rana spala chyba śmieci, bo okropnie kopci z komina i śmierdzi. Prosimy w imieniu rodziców i dzieci o interwencje.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.67.*

18:51, 17/09/15

Otwarto piękne place zabaw.Codziennie od rana do póznego wieczora bawią się dzieci i młodzież ,ale niestety nie pomyślano o tym ,że dużo osób przyjeżdża samochodami i parkuje samochody jak się da i gdzie się ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.67.*

18:33, 17/09/15

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.67.*

18:32, 17/09/15

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA