Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Remont Traktu św. Wojciecha wchodzi w kolejną fazę. Od 29 września kierowcy pojadą inaczej

 1 dodane: 08:10, 23/09/15

tagi:

Zmiana organizacji ruchu na Trakcie św. Wojciecha (odcinek Gościnna-Sandomierska) - 29 września od godziny 9 będzie można już przejechać remontowanym odcinkiem (w kierunku centrum Gdańska). Na ponad 4 tygodnie zostanie zamknięty pas w kierunku Pruszcza Gdańskiego.

Remont Traktu św. Wojciecha wchodzi w kolejną fazę. Od 29 września kierowcy pojadą inaczej
Remont Traktu św. Wojciecha wchodzi w kolejną
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Remont Traktu św. Wojciecha (odcinek Gościnna-Sandomierska) wchodzi w kolejną fazę.

Od 11 sierpnia na tym odcinku Traktu drogowcy wyłączyli z ruchu jezdnię w kierunku centrum Gdańska. Ruch odbywał się na dwóch pasach w kierunku Pruszcza (jeden z nich tymczasowo prowadził do centrum Gdańska).

Od 29 września znów zmieni się organizacja ruchu.

Ruch zostanie "przełożony" na drugą, wyremontowaną stronę Traktu św. Wojciecha (dwa pasy w kierunku centrum Gdańska). Jeden pas tymczasowo będzie prowadził do centrum Gdańska, drugi do Pruszcza Gdańskiego.

Drogowcy przeniosą się na drugą stronę Traktu i zaczną remont jezdni, która prowadzi do Pruszcza Gdańskiego.

Do kiedy potrwają prace? - Roboty potrwają do końca listopada - mówi nam Agnieszka Zakrzacka, rzecznik Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska.

Przypomnijmy, Na Trakcie św. Wojciecha (odcinek Gościnna-Sandomierska) wyremontowana zostanie nawierzchnia jezdni, kamienne krawężniki zostaną wymienione na nowe, rozebrane zostaną chodniki i zbudowane zostaną nowe, przebudowywane będą zatoki autobusowe, wyspy na skrzyżowaniach, wykonane zostanie oznakowanie poziome i pionowe.

- Dojazd do ulicy Raduńskiej od zachodniej strony Traktu będzie zamknięty, a do ulic Podmiejskiej i Nowiny poprowadzony będzie na połowie szerokości jezdni. Z powodu braku możliwości dojazdu z ulic Małomiejskiej i Podmiejskiej wyznaczony został objazd ulicą Raduńską oraz Nowiny. Zjazdy na wschodnią stronę zostały zachowane z niewielkimi ograniczeniami wynikającym z możliwości objazdu z sąsiedniej ulicy - informują drogowcy.

Galeria artykułu

Remont Traktu św. Wojciecha wchodzi w kolejną fazę. Od 29 września kierowcy pojadą inaczej

Remont Traktu...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (6)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

195.95.235.*

01:10, 01/10/15

JAKI OBJAZD UL.RADUNSKA W KIERUNKU ul>NOWINY??? JAK NA ul.RADUNSKIEJ OD ZJAZDU na TRAKT do PARKU TRWA REMONT ULICY I CHODNIKA JEST ROZKOPANA,SZEROKOSC NA 1 AUTO... Jakis "debil" dawno byl na Orunii

zgloś naruszenie
awatar

gosc

195.95.235.*

01:02, 01/10/15

WRESCIE "GŁUPI" OTWORZYL REMONTOWANA NITKE ULICY TRAKT W. DO CENTRUM.. ALE ZAPONMIELI POLOZYC ASFALT!!*JAZDA SLALOMEM POMIĘDZY STUDZIENKAMI KANALIZACJI,*WYSPKIE KRAWĘŻNIKI, * SZORSTKI ASFALD, * BRAKOROBSTWO... ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.65.*

21:35, 25/09/15

Ciekawe czy ktoś na bieżąco kontroluje \"te remonty\"? Ktoś zgłasza jakies uwagi techniczne do poprawienia? Czy RO ma na to jakiś wpływ? Żeby nie było, że mieszkańcy sa roszczeniowi i pyszczą na biedna RO. ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

80.52.158.*

13:03, 25/09/15

robione na odpierdziel , znowu kasa w błoto poszła , albo do innych rączek , bo nie starczyło na porządny asfalt ;)

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.27.*

19:54, 24/09/15

Miał być remont generalny a zfrezowali asfalt i nałożyli nowy. POPELINA

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.65.*

22:49, 23/09/15

Ogladamy te chodniki. Chodnik ułożony do istniejącego chodnika... Jakos nie widać przebudowy całościowej chodników. Kto Przechodzi na przystanek Orunia Gościnna ten wie o co chodzi. Jak wymieniono wiaty to w ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA