Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 18/05/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

xmegger

< div class ="naglowek_bloga">

 

Strona 1 z 1

1

Tiry na wale obok podmiejskiej

Wtorek, 22:14, 25/08/09, tagi:

Wał przy Kanale Raduni. Miejsce do spacerów. Nie. Miejsce postojowe. Dlaczego. Bo tak wygodnie. Czy tak. Można. Widać można. Ale czy wolno. Może są jakieś znaki. Może ich ktoś nie widzi. Co na to Policja. Straż Miejska. Straż się straży, Policja łapie kradziejów. Wał to nie parking, a Kanał Raduni nie ściek. Taka krótka bajka na dobranoc. A może to się przyśni już jutro. Good night and good luck.
+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1) »

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

 

Strona 1 z 1

1

REKLAMA

REKLAMA