Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 25/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

JASIU_LG

< div class ="naglowek_bloga">

 

Strona 1 z 1

1

Zakończenie Ligi Gdańskich Firm na Ouni w Szkole Podstawowej nr 16

Wtorek, 09:29, 23/10/12, tagi:

W sobotę 20 października 2012 r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 16 w Gdańsku odbyły się rozgrywki "Ligi Gdańskich Firm" kończące rundę jesienną zawodów. Po odbyciu wszystkich spotkań w kategorii wiekowej uczniów szkół podstawowych przyszedł czas na gimnazjum. Z przyjemnością przedstawiamy klasyfikację na półmetku czwartego już sezonu Ligi.

1. Lwy Północy 47 pkt
2. Wojciechowski / Kalero 37 pkt
3. ZKM Gdańsk 36 pkt
4. Urząd Miasta Gdańska 33 pkt
5. Balkmir RC Lechia 29 pkt
6. Pizzeria La Parma 26 pkt
7. Balta SA 16 pkt
8. Kibice Razem L.G 15 pkt
9. CiCo 9 pkt
10. 3HI 5 pkt

Jak widać rywalizacja jest zacięta i jeszcze wszystko może się zdarzyć w sezonie 2012/2013. Najlepsze drużyny dostały puchary i medale, a dla wszystkich zawodników przewidziane były atrakcyjne nagrody, w których skład wchodziły między innymi wejściówki na niedzielny mecz Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław. Serdecznie dziękujemy klubowi gdańskiej Lechii za ufundowanie biletów dla naszych podopiecznych. Pragniemy także podziękować wszystkim sponsorom za zrealizowanie kolejnej, owocnej inicjatywy.

W sobotę pogoda była wspaniała, emocji na boisku bez liku, a pyszny posiłek dla wszystkich zapewniły Restauracja CICO oraz Pizzeria La Parma. Dziękujemy!!! Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na rudnę wiosenną "Ligi Gdańskich Firm" oraz liczne turnieje okolicznościowe organizowane przez Fundację Obudź Nadzieję.

 

Relację z sobotnich zawodów można było obejrzeć w Panoramie TVP Info Gdańsk (od 2min. 46 sek.):

http://www.tvp.pl/gdansk/informacja/panorama-sport/wideo/20102012-1830/8863877

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

Podziękowanie od Pana Stanisława Zaremby

Wtorek, 15:55, 07/06/11, tagi:

Bardzo się cieszę, ze znalazłem się wśród takich osobowości, jak prof. Jerzy Samp czy dyrektor Aleksander Nagucki  i przyznano mi tak piękne wyróżnienie jakim jest tytuł "Orunianina Roku 2011" !!!
Serdecznie dziękuję tym wszystkim wspaniałym mieszkańcom naszej dzielnicy, którzy pamiętają moją dlugoletnią pracę na rzecz Gdańska, a przede wszystkim Oruni i oddali na mnie swoje głosy.

Dziękuję wszystkim członkom "Kapituły", a szczegolnie Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 16 Pani Ninie Markiewicz-Sobieraj za poparcie mojej kandydatury oraz za piękną wiązankę słoneczników, a także dzieciom z tej szkoły za życzenia i śliczne bukieciki kwiatow.

 

 

Stanisław Zaremba

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (5) »

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

 

Strona 1 z 1

1

REKLAMA

REKLAMA