Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 25/09/2017

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

ikona

Nie jesteś zalogowany!separator

Dołacz do nas!

• Rejestracja

REKLAMA

link

Zaproś znajomego na naszą stronę

e-mail znajomego:

Twoje imię:

naglowek partnerzy_wrzeszcz partnerzy_stogi partnerzy_mmtrojmiasto logo_dworku logo_osowa logo_roo stara oliwa

Profil użytkownika

MieszkankaOruni

< div class ="naglowek_bloga">

 

Strona 1 z 1

1

wycinka drzew w Parku Oruńskim

Poniedziałek, 08:57, 28/11/16, tagi:

W Parku Oruńskim w dniach 23-24 listopada 2016 r. wycięto 20 zdrowych drzew!! Dramat!!! Na aleji tujowej przy pomniku ułana ponastawiano krzyżyków NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEST TEŻ PRZEZNACZONA DO WYCIĘCIA.

28 listopada 2016 moje smutne przypuszczenia staja się prawdą, po pracy udaję się z psem do parku i widzę zwaloną aleję tujową przy pomniku ułana - nie pozostała ani jedna ze 100-letnich tuj, ktore nadawaly parkowi unikatowy charakter. Na drugi dzień drzewa są już bez gałęzi, korzesane leżą nagie, straszny widok....Latem aleja dawała mily cień, baraszkowały w niej wiewiórki i ptaki, a teraz co? PUSTYNIA, GOLIZNA, ŁYSA POLANA

To samo z tujami przy strumyku - wszystkie wycięte w pień, wraz z jałowcami. MAŁO IM RZEZI....ŁZY BEZSILNOŚCI.... PARK ORUŃSKI STRACIŁ SWÓJ ZABYTKOWY CHARAKTER. Czy nikogo to nie interesuje?

wycinka drzew w Parku Oruńskim

wycinka drzew w...

wycinka drzew w Parku Oruńskim

wycinka drzew w...

wycinka drzew w Parku Oruńskim

wycinka drzew w...

wycinka drzew w Parku Oruńskim

wycinka drzew w...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (8) »

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

 

Strona 1 z 1

1

REKLAMA

REKLAMA