Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 28/06/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

I KP

Porady na ferie zimowe

Porady na ferie zimowe

W województwie pomorskim ferie zimowe trwają w dniach 15-28.02.2010. Komisariat I Policji w Gdańsku przygotował kilka porad, zarówno dla młodszych czytelników portalu Mojaorunia.pl, jak i dla ich rodziców.. Dla dzieci- Jeżdżąc na łyżwach korzystaj tylko z zorganizowanych i nadzorowanych lodowisk. Nie wolno urządzać ślizgawek i lodowisk na...» (3 koment.)

 1, dodane:10:16, 31/01/10, tagi:

I KP

Uwaga na

Uwaga na "świątecznych" kieszonkowców

W tym czasie – przed świętami – kupujemy szczególnie dużo. A taki moment to wspaniałe warunki do działania dla kieszonkowców, którzy wykorzystują tłok i nasze rozkojarzenie.. Spośród otaczających osób kieszonkowcy wybierają  swoją ofiarę i przyglądają jej się przez pewien...» (3 koment.)

 1, dodane:09:56, 07/12/09, tagi:

I KP

Policyjne apele i porady

Policyjne apele i porady

W związku z tym, iż na dworze coraz szybciej robi się ciemno I Komisariat Policji w Gdańsku w trosce o swoich mieszkańców i gości chciałby zaprezentować kilka porad, aby nie stać się obiektem napadu na ulicy..   1. unikaj okazywania swojej zamożności, szczególnie przy poruszaniu się przez miasto pieszo lub środkami komunikacji publicznej;2. nie...» (3 koment.)

 1, dodane:10:48, 06/11/09, tagi:

I KP

Kronika policyjna 7-25 września

Kronika policyjna 7-25 września

Prezentujemy kolejną, oruńską kronikę policyjną. Materiał przygotował funkcjonariusz I Komisariatu Policji na Oruni, asystent ds. prewencji kryminalnej nieletnich i patologii, aspirant Adam Orlikowski.. Rozbójnicy zatrzymani25 września policjanci z I Komisariatu w Gdańsku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pod koniec lipca napadli...» (0 koment.)

 1, dodane:07:24, 30/09/09, tagi:

I KP

Kronika policyjna 20 sierpnia – 10 września

Kronika policyjna 20 sierpnia – 10 września

Prezentujemy kolejną, oruńską kronikę policyjną. Materiał przygotował funkcjonariusz I Komisariatu Policji na Oruni, asystent ds. prewencji kryminalnej nieletnich i patologii, aspirant Adam Orlikowski.. „Maryśka” na Kampinoskiej31 sierpnia przy ulicy Kampinoskiej policjanci z I Komisariatu zatrzymali Adriana Z., który posiadał przy...» (1 koment.)

 1, dodane:16:29, 11/09/09, tagi:

I KP

 

Strona 1 z 2

12

REKLAMA