Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 27/01/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

pgrzelak

Bezpłatne porady prawne i nowy grafik dyżurów radnego

Już od najbliższego wtorku (28 lutego) ruszam z nowym, miejmy nadzieję, lepiej dostosowanym do potrzeb mieszkańców, grafikiem Dyżurów Radnego. Miło mi poinformować, iż w ramach dyżurów na Jasieniu, Chełmie i Ujeścisku można będzie skorzystać z bezpłatnych porad prawnych świadczonych przez Agnieszkę Mikolcz z Kancelarii Mikolcz i. ...» (2 koment.)

 0, dodane:15:44, 24/02/12, tagi:

pgrzelak

Rewitalizacji nie musimy nazywać rewitalizacją

Rewitalizacji nie musimy nazywać rewitalizacją

W ostatnich dniach, dzięki artykułom na stronie mojaorunia.pl oraz w Gazecie Wyborczej, rozgorzała dyskusja na temat faktu nieuwzględnienia Oruni w realizowanym ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego programie rewitalizacji. To bardzo dobrze, że media kierują uwagę mieszkańców Gdańska na problemy tej dzielnicy. Ważne jednak,. ...» (12 koment.)

 1, dodane:09:01, 03/11/09, tagi:

pgrzelak

 

Strona 1 z 1

1

REKLAMA