Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 25/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

worekchleba

Szalety! Czyli na co idą pieniądze mieszkańców.

Najdroższe kible w kraju? Tylko w Gdańsku.. W ramach ciekawostki polecam Państwu artykuł z trojmiasto.pl - http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Kto-posprzata-samoobslugowe-toalety-n62465.html "Przypomnijmy, toalety kosztem 300 tys. zł za sztukę postawiła miejska spółka InvestGda, specjalizująca się... w pozyskiwaniu i obsłudze międzynarodowych koncernów,...» (0 koment.)

 0, dodane:13:49, 23/10/12, tagi:

worekchleba

O demokracji.

Kiedy większość przegłosuje mniejszość za pozwoleniem tłumu.. Dawno się człowiek tutaj nie udzielał bo i weny nie było, a sprawy osiedlowe jakoś mizernie się toczyły i statycznie więc odpuściłem. Ale czas przyszedł na bardzo krótką refleksję. Z półtora tygodnia temu miałem okazję...» (3 koment.)

 0, dodane:21:18, 28/06/11, tagi:

worekchleba

Autobusowo - czyli jak z dwóch robimy jeden.

. Okazuje się żę na Oruni Gónej nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy jeśli chodzi o kursowanie linii 254. Nie jest to autobus pospieszny z tego co mi wiadomo; to taka dygresja że w Gdańsku płacimy za linie któych nie ma. Odsyłam tutaj do cennika biletów okresowych. Ale do...» (3 koment.)

 0, dodane:23:08, 24/01/11, tagi:

worekchleba

O radach dzielnic słów kilka.

. Od jakiegoś czasu nie trudno zauważyć spore poruszenie dotyczące funkcjonowania Rad Osiedl (czy też dzielnic co byłoby nazewnictwem bardziej uprawnionym). Artykułów na ten temat również trochę sie pojawiło; przytoczyć można te...» (1 koment.)

 0, dodane:11:02, 16/01/11, tagi:

worekchleba

 

Strona 1 z 1

1

REKLAMA