Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 15/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

Rada Osiedla

Po spotkaniu Rady Dzielnicy z mieszkańcami

Po spotkaniu Rady Dzielnicy z mieszkańcami

W ostatnią środę 16 marca w Domu Sąsiedzkim „Gościnna Przystań” odbyło się coroczne spotkanie podsumowujące działania Rady Dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce. W spotkaniu wzięło udział ponad 20 mieszkańców dzielnicy.. Podczas spotkania mieszkańcy mieli okazję zapoznać się z działaniami podejmowanymi przez Radnych Dzielnicy w ubiegłym roku. Osiągnięcia Rady i...» (0 koment.)

 1, dodane:14:37, 17/03/16, tagi:

Rada Osiedla

Porozmawiaj z Radą Dzielnicy

Porozmawiaj z Radą Dzielnicy

W środę 16 marca, Rada Dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie podsumowujące działalność w ubiegłbym roku. Początek godzina 18:00 miejsce Dom Sąsiedzki „Gościnna Przystań”.. Już wkrótce upłynie pierwszy rok II kadencji Rady Dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce. Rok 2015 był rokiem szczególnym. Końca dobiegła I...» (0 koment.)

 2, dodane:10:38, 13/03/16, tagi:

Rada Osiedla

Miesiąc Październik Miesiącem Seniora

Miesiąc Październik Miesiącem Seniora

Rada Dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce animuje aktywność społeczną osób starszych z naszej dzielnicy. Jak dobrze wiemy pod względem demograficznym nasza dzielnica należy do najstarszych w mieście.. Innymi słowy osób starszych na Oruni jest bardzo dużo. Wiadomo również że osoby w podeszłym wieku posiadają wyjątkowe potrzeby....» (1 koment.)

 1, dodane:11:27, 16/10/15, tagi:

Rada Osiedla

Radni Osiedla z mieszkańcami Oruni piszą do Prezydenta Adamowicza

Radni Osiedla z mieszkańcami Oruni piszą do Prezydenta Adamowicza

Masz dość stania na szlabanach? Nie czujesz się bezpiecznie przechodząc tunelem na drugą stronę torów? Podpisz się pod petycją do Prezydenta Miasta Gdańska. Pokażmy swoje niezadowolenie i potrzebę zmian - piszą na swojej stronie Radni Osiedla Orunia-Św.Wojciech-Lipce. ...» (11 koment.)

 1, dodane:09:15, 08/03/14, tagi:

Rada Osiedla

Sąsiedzka wyprzedaż po raz trzeci

Sąsiedzka wyprzedaż po raz trzeci

Wietrznie, ale bez deszczu. Już jutro (11 maja) o godzinie 11 na skwerze przy ul. Gościnnej rozpocznie się III Oruński Pchli Targ. Oprócz sąsiedzkiej sprzedaży będą inne atrakcje m.in. mini konkursy dla dzieci, sianie słoneczników, chleb ze smalcem i ogórkiem czy stoisko z grami logicznymi. Bezpłatnie będzie można również skorzystać. ...» (1 koment.)

 1, dodane:16:04, 10/05/13, tagi:

Rada Osiedla

 

Strona 1 z 4

1234

REKLAMA