Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 24/05/2017

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

Stacja_Orunia

Poszukiwania - zbiorowa wystawa ceramiki z pracowni w

Poszukiwania

Wystawa zbiorowa ceramiki w Stacji Orunia GAK. Wstęp wolny.. „Stacja Orunia” GAK oraz „Wyspa Skarbów” GAK zapraszają na wernisaż wystawy "Poszukiwania", na której zaprezentowane będą powstałe na przestrzeni 12 lat, prace grupy ceramicznej tworzącej pod kierunkiem Krystyny...» (0 koment.)

 10, dodane:19:19, 05/04/17, tagi:

Stacja_Orunia

DUETY wystawa zbiorowa GTF

DUETY wystawa zbiorowa GTF

Stacja Orunia GAK zaprasza na wernisaż wystawy fotografii oraz koncert duetu Aga Kostencka i Andrzej Marczyński. Impreza odbędzie się w czwartek 16 marca 2017 o godzinie 18:00. Wstęp wolny.. Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne we współpracy ze Stacją Orunia GAK oraz firmą Energa, zapraszają na wystawę...» (0 koment.)

 1, dodane:19:18, 15/03/17, tagi:

Stacja_Orunia

Koncert: Piernikowski i Gołębiewski

Koncert: Piernikowski i Gołębiewski

W niedzielę 19 marca o godz. 19.00 zapraszamy do Stacji Orunia GAK na koncert muzyki eksperymentalnej.. Piernikowski i Gołębiewski dają muzykę agresywną i emocjonalną. Narracyjna, horyzontalna elektronika i bolesna, ascetyczna perkusja - wszystko sformułowane na dużym wolumenie. Duet jest zupełnie świeżym projektem, który niebawem zaprezentuje swoje wydawnictwo....» (0 koment.)

 1, dodane:18:31, 15/03/17, tagi:

Stacja_Orunia

Spotkanie z Elżbietą Benkowską

Spotkanie z Elżbietą Benkowską

W najbliższy piątek, 17 marca o godz. 11.00 Klub Seniora "Orania" zaprasza do Stacji Orunia GAK na spotkanie z reżyserką Elżbietą Benkowską. Wstęp wolny.. W trakcie spotkania obejrzymy najnowsze filmy stworzone przez mieszkającą na Oruni artystkę oraz porozmawiamy z nią o jej twórczości.Elżbieta Benkowska - reżyserka i scenarzystka filmowa. Członkini...» (0 koment.)

 1, dodane:18:23, 15/03/17, tagi:

Stacja_Orunia

Grafika Beaty Lewandowskiej

Zbiorowa wystawa ZDolnych Oruniaków

Zapraszamy na wernisaż zbiorowej wystawy ZDolnych mieszkańców Oruni, który odbędzie się w Stacji Orunia GAK przy ul. Dworcowej 9, w piątek 24 lutego o godz. 18.00.. Takiej wystawy na Oruni jeszcze nie było. Szesnaście osób w różnym wieku i z różnymi...» (0 koment.)

 10, dodane:17:39, 22/02/17, tagi:

Stacja_Orunia

 

Strona 1 z 8

12345...8

REKLAMA