Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 16/12/2018

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

Stacja_Orunia

Zima przy ul. Diamentowej. W tle jeden z lokali handlowo-usługowych. Lata 70. XX wieku.

Orunia nieistniejąca

Restauracja i bar „Adria”, małe sklepiki przy ul. Trakt św. Wojciecha, tzw. „świński rynek”. Przypominamy dawne, nieistniejące już miejsca, które kiedyś odgrywały dużą rolę w dzielnicy.. Wypożyczalnia naczyń, sklep „z garami” Choć trudno teraz w to uwierzyć, przed laty wypożyczalnie różnego...» (5 koment.)

 7, dodane:08:23, 16/11/18, tagi:

Stacja_Orunia

Kliknij wyobraźnię

Kliknij wyobraźnię

W piątek 9 listopada o godz. 18.00 zapraszamy do Stacji Orunia GAK na wernisaż wystawy fotografii autorstwa Iwony Krzysztoń i Lidii Misztal pt. „Kliknij wyobraźnię”.. Wystawa jest kolejną odsłoną projektu „Jeden temat dwa spojrzenia” realizowanego od kilku lat...» (0 koment.)

 2, dodane:12:52, 08/11/18, tagi:

Stacja_Orunia

Twój Dom Kultury. W dialogu z mieszkańcami. Porozmawiajmy

Twój Dom Kultury. W dialogu z mieszkańcami. Porozmawiajmy

Gdański Archipelag Kultury (sieć gdańskich domów kultury) rozpoczyna cykl spotkań z mieszkańcami, których celem jest wspólne zbudowanie wizji współczesnego domu kultury. Chodzi o stworzenie miejsc niekomercyjnych, bliskich społeczności lokalnej, które odpowiadają na jej. ...» (0 koment.)

 1, dodane:18:02, 31/10/18, tagi:

Stacja_Orunia

Psiury i Kocury Fest vol. 1

Psiury i Kocury Fest vol. 1

W sobotę 29 września od godz. 17.00 w Stacji Orunia odbędzie się impreza charytatywna na rzecz podopiecznych gdańskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt PROMYK.. Zwierzęta z PROMYK Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Gdańsk ogarnęły nam elegancki feścik....» (0 koment.)

 1, dodane:12:45, 28/09/18, tagi:

Stacja_Orunia

Wasze historie po oruńsku - premiera drugiego numeru gazety

Wasze historie po oruńsku - premiera drugiego numeru gazety

W najbliższy piątek, 21 września o godz. 18.00 zapraszamy do Stacji Orunia GAK na premierę drugiego numeru dzielnicowej gazety "Wasze historie po oruńsku".. W drugim numerze okazjonalnej gazety dzielnicowej pojawią się opowieści wieloletnich mieszkańców Oruni oraz stare zdjęcia dzielnicy z ich...» (1 koment.)

 1, dodane:15:37, 19/09/18, tagi:

Stacja_Orunia

 

Strona 1 z 15

12345...15

REKLAMA