Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 04/03/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

Agnieszka_Leśniewska

Mieczysław Wosiak - malarstwo

Zaproszenie na wernisaż Mieczysława Wosiak dnia 9 marca godz. 17.00 Kuźnia Cafe. Pracowania Artystyczna Kuźnia Cafe serdecznie zaprasza wszystkich miłośników malarstwa na wystawę prac Mieczysława Wosiak. Wernisaż odbędzie sie 9 marac o godz. 17. Mieczysław Wosiak Urodził się w 1943 r. w Dąbrówce, wychowywał się w...» (3 koment.)

 0, dodane:21:15, 05/03/13, tagi:

Agnieszka_Leśniewska

Nadmorskie klimaty w kuźni

Nadmorskie klimaty w kuźni

Pracownia artystyczna Kuźnia Cafe serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Zbigniewa Petraka "Nadmorskie Klimaty". Artysta, mieszkaniec Oruni, wystawiał już swoje prace w wielu miejscach.. Artysta, 61-latek, fotografuje pejzaże, przyrodę, zwierzęta, czasami też ludzi. Jest reprezentantem Oruńskich...» (1 koment.)

 1, dodane:10:26, 13/02/13, tagi:

Agnieszka_Leśniewska

Tomasz Mann

Literatura przy kawie - w oryginale

Zaproszenie na pierwsze z spotkanie z cyklu "Literatura przy kawie - w oryginale", które odbędzie się 16 lutego (sobota) o godzinie 17.00 w KUŹNI CAFE przy ul. Gościnnej 10 w Gdańsku-Oruni.. Pracownia Artystyczna KUŹNIA CAFE ZAPRASZA na  pierwsze spotkanie z cyklu Literatura przy kawie – w oryginale, które...» (0 koment.)

 1, dodane:09:55, 05/02/13, tagi:

Agnieszka_Leśniewska

Warsztaty edukacyjne w kuźni

Warsztaty edukacyjne w kuźni

KUŹNIA CAFE zaprasza podczas ferii zimowych na warsztaty edukacyjne "Zobaczyć na nowo Orunię". Pracownia Artystyczna KUŹNIA CAFE, serdecznie zaprasza na warsztaty edukacyjne "Zobaczyć na nowo Orunię". Zajęcia odbywać się będą podczas ferii zimowych w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 12.00-14.00. Oferujemy dobrą zabawę w oparciu o...» (3 koment.)

 1, dodane:11:51, 04/02/13, tagi:

Agnieszka_Leśniewska

KUŹNIA CAFE Pracownia Artystyczna

Zaproszenie do Kuźni Cafe. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Oruni i nie tylko :-) do uruchomionej w Kuźni kawiarni. Kuźnia Cafe kusi dobrą kawą i ciastkiem, przytulnym wnętrzem i miła obsługą. Działamy przez cały tydzień, w godzinach od 11 do 19 w week nieco krócej bo do 16 ( w okrsie przedświątecznym i...» (9 koment.)

 0, dodane:21:09, 18/12/12, tagi:

Agnieszka_Leśniewska

 

Strona 1 z 1

1

REKLAMA