Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 03/03/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

d.hennig

Lans po oruńsku, czyli impreza w brazylijskim slumsie.

Lans po oruńsku, czyli impreza w brazylijskim slumsie.

Zamiast zmywaka na Wyspach, wybrał stadion w Rio. Zamiast zarabiać, pracował jako wolontariusz. Przemek Śleziak vel Tony Kososki, 24-latek z Oruni. Dziś posiada własnoręcznie napisaną, świeżutką książkę na półkach niemal każdej księgarni w Polsce.. Trochę zdjęć, garść znajomości na dwóch kontynentach. Wiedza...» (0 koment.)

 1, dodane:10:20, 11/07/16, tagi:

d.hennig

Sam na sam z Tapirem

Autostopowicz z Oruni wreszcie w domu!

Z jednym plecakiem, w jednych sandałach, student z Oruni w niecałe 4 lata pokonał 65 tysięcy kilometrów i zobaczył ponad 30 krajów. Przemek, za granicą i na dzielnicy znany jako Tony Kososki, po dwóch latach wrócił z Ameryki Południowej. Szykuje się do wydania książki. Naszym czytelnikom opowie, czego nauczyły go podróże i jaką cenę. ...» (2 koment.)

 12, dodane:19:09, 18/03/16, tagi:

d.hennig

materiały Kaliny Nowogórskiej

Tydzień Godnego Porodu na Oruni [DARMOWE WARSZTATY]

Ogólnopolska kampania "Rodzę-mam prawa" zawita również na Orunię. Oczekujesz dziecka? Chcesz poznać swoje prawa? Masz doświadczenia, którymi chcesz się podzielić? Już w niedzielę o godz. 12.00 w Domu Sąsiedzkim przy Gościnnej 14 spotkanie, które poprowadzi doula Kalina.. ...» (0 koment.)

 1, dodane:19:24, 11/03/16, tagi:

d.hennig

Łączy ich jedno: mieszkają w TBSach

Łączy ich jedno: mieszkają w TBSach

Mieszkali, w starych zagrzybionych domach, bez udogodnień. Trafili do nowych mieszkań, w blokach na Oruni i południowych dzielnicach Gdańska. Są szczęśliwi, czy mają jeszcze powody do narzekań?. W ciągu najbliższych czterech lat pojawi się w Gdańsku około pół tysiąca nowych lokali czynszowych. Powstaną w ramach...» (11 koment.)

 3, dodane:21:23, 21/02/16, tagi:

d.hennig

Dzień świra na Oruni? Witaj w Klubie!

Dzień świra na Oruni? Witaj w Klubie!

To na Oruni powstał jeden z pierwszych w Trójmieście - Oruński Klub Rodzica. Zajęcia muzyczne, joga, porady – mamy wymieniają się wiedzą i doświadczeniami i uczą, co robić, by nie dostać na co dzień świra z własnym dzieckiem.. Market, półki z czipsami, dziecko...» (3 koment.)

 1, dodane:19:30, 15/02/16, tagi:

d.hennig

 

Strona 1 z 4

1234

REKLAMA