Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 18/07/2019

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

p.kluz

 Zmiany terminów inwestycji na ul. Starogardzkiej

Zmiany terminów inwestycji na ul. Starogardzkiej

Po wielu pytaniach zaniepokojonych mieszkańców Oruni, dzielnic południowych i Borkowa piszemy o ostatnich decyzjach związanych z dwoma inwestycjami na ul. Starogardzkiej.. Zmiany terminów inwestycji na ul. Starogardzkiej Po wielu pytaniach zaniepokojonych mieszkańców...» (1 koment.)

 1, dodane:15:45, 04/08/17, tagi:

p.kluz

 Muzyka w Zabytkach Starego Gdańska również na Oruni

Muzyka w Zabytkach Starego Gdańska również na Oruni

Już jutro (03.08) o godz. 19.30 w Kościele Św. Jana Bosko przy ul. Gościnnej odbędzie się koncert muzyki klasycznej i popularnej w wykonaniu muzyków związanych z Polską Filharmonią Bałtycką.. Od kilku lat gdańszczanie i turyści odwiedzający Gdańsk mają okazję uczestniczyć w muzycznych spotkaniach w...» (0 koment.)

 1, dodane:14:02, 02/08/17, tagi:

p.kluz

 Kolejny odcinej Traktu oddany do użytku

Kolejny odcinej Traktu oddany do użytku

Z niewielkim opóźnieniem oddano do użytku wyremontowany odcinek Traktu Św. Wojciecha. Zmieniono również lokalizację przejścia dla pieszych.. Kierowcy na Oruni odetchnęli z ulgą - zakończył się remont kolejnego odcinka Traktu Św. Wojciecha (odcinek od Zrembu do skrzyżowania z Sandomierską). Remont obejmował wymianę...» (9 koment.)

 5, dodane:12:23, 21/11/16, tagi:

p.kluz

11-latka ginie na torach w okolicy Oruni

11-latka ginie na torach w okolicy Oruni

W czwartek (17 listopada) na wysokości Biskupiej Górki i skrzyżowania ulic Okopowej i Traktu Św. Wojciecha pociąg śmiertelnie potrącił 11-latkę. Policja wyjaśnia sprawę.. - Wczoraj, o godzinie 14.15 dostaliśmy zgłoszenie, że na wysokości ulicy Okopowej na torach...» (19 koment.)

 1, dodane:09:27, 18/11/16, tagi:

p.kluz

Samochód rozbił się na słupie sygnalizacji

Samochód rozbił się na słupie sygnalizacji

Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Gościnnej i Traktu Św Wojciecha, na przejściu dla pieszych przy Parku Oruńskim. Nikt z przechodniów nie ucierpiał.. Dzisiaj (08.02) około godziny 20, samochód osobowy BMW , jadący od strony centrum ściął" słup sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych. Słup znalazł się 20 metrów dalej, a pojazd...» (10 koment.)

 6, dodane:20:08, 08/02/13, tagi:

p.kluz

 

Strona 1 z 14

12345...14

REKLAMA