Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 22/02/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

g.adamowicz

2500 zł na festynie. Za te pieniądze dzieciaki z Oruni będą miały lepsze wakacje

2500 zł na festynie. Za te pieniądze dzieciaki z Oruni będą miały lepsze wakacje

Piątkowy festyn sąsiedzki na ulicy Dworcowej udał się pomimo ogromnej ulewy. Większość atrakcji znajdowała się w środku nowego budynku, w którym od kwietnia znajduje się Dom Sąsiedzki Gościnna Przystań.. Wzięło w nim udział około 200 osób, a podczas imprezy zebrano 2500...» (0 koment.)

 4, dodane:08:59, 05/07/23, tagi:

g.adamowicz

11 Sąsiedzki Festyn po raz pierwszy na Dworcowej

11 Sąsiedzki Festyn po raz pierwszy na Dworcowej

W piątek (30 czerwca) o godzinie 16:30 na terenie Domu Sąsiedzkiego wystartuje Festyn Sąsiedzki. Współorganizują go dzieci i młodzież z lokalnej świetlicy i klubu młodych. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ich wakacje.. Już w ten piątek odbędzie się jedenasty...» (0 koment.)

 1, dodane:07:30, 27/06/23, tagi:

g.adamowicz

Zbliża się oruński wernisaż.

Zbliża się oruński wernisaż." Przeprowadzka była dla mnie trudnym momentem"

- Często jedna grafika łączy kilka zdjęć, a na nich znajdziemy mieszkańców i mieszkanki Oruni — o swojej wystawie mówi portalowi MojaOrunia Ewa Patyk, wieloletnia pracowniczka oruńskiego domu sąsiedzkiego. Orunianka zamierza zaprezentować swoje prace już w najbliższy piątek na. ...» (0 koment.)

 2, dodane:19:55, 13/06/23, tagi:

g.adamowicz

Zamknięcie oruńskiej pływalni wydłużone. „Tak miasto chce oszczędzać?”

Zamknięcie oruńskiej pływalni wydłużone. „Tak miasto chce oszczędzać?”

W tym roku basen przy Smoleńskiej zostaje zamknięty od 24 czerwca do 15 sierpnia. „Rozumiem miesiąc, ale dwa? Czy to efekt oszczędności w Miasto Gdańsk?” - pisze, nie kryjąc rozczarowania sytuacją szefowa rady dzielnicy z Oruni. Kierownik pływalni w rozmowie z portalem. ...» (1 koment.)

 1, dodane:14:40, 09/06/23, tagi:

g.adamowicz

"Wspólnie walczymy dalej". Koncert dedykowany dla orunianki

Oruńska nauczycielka Jolanta Zmysłowska nadal walczy o powrót do pełni zdrowia. W marcu, kiedy to tętniak w mózgu kobiety wywrócił jej życie do góry nogami, lekarze nie mogli niczego obiecać. Koncert charytatywny zorganizowany specjalnie dla Joli odbył się, ponieważ zbiórka na. ...» (0 koment.)

 7, dodane:16:33, 02/06/23, tagi:

g.adamowicz

 

Strona 1 z 3

123

REKLAMA