Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 30/03/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

p.olejarczyk

Pierwszy odcinek Nowej Świętokrzyskiej na horyzoncie

Pierwszy odcinek Nowej Świętokrzyskiej na horyzoncie

Nowa Świętokrzyska to jedna z najbardziej wyczekiwanych drogowych inwestycji na południu Gdańska. Do miasta wpłynęły trzy oferty na jej realizację.. 28 marca minął termin nadsyłania ofert w przetargu na realizację Nowej Świętokrzyskiej. Wpłynęły trzy oferty: Budimex S.A. - 148 463 581 zł Konsorcjum firm: Kobylarnia S.A. i Mirbud S.A. -...» (0 koment.)

 1, dodane:16:41, 28/03/23, tagi:

p.olejarczyk

Podawał się za policjanta i wyłudzał pieniądze

Podawał się za policjanta i wyłudzał pieniądze "za mandaty". Apel prawdziwych funkcjonariuszy

Kryminalni z oruńskiego komisariatu zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który podawał się za policjanta i wyłudził od dwóch kobiet 300 zł. Oszust działał na Chełmie, gdzie upatrzył sobie jedno z przejść dla pieszych.. Do policjantów z komisariatu przy ul. Platynowej zgłosiły się dwie kobiety, które...» (0 koment.)

 1, dodane:17:56, 27/03/23, tagi:

p.olejarczyk

Pożar w zrujnowanej kamienicy na Przy Torze.

Pożar w zrujnowanej kamienicy na Przy Torze. "Czy musi dojść do tragedii?"

- Z budynku wyskoczyła kobieta. Krzyczała, że nie jest w stanie wszystkich wyciągnąć — w rozmowie z portalem MojaOrunia relacjonuje mieszkanka Oruni, która w sobotę wieczorem zgłosiła pożar na Przy Torze 7. Radni dzielnicy od lat alarmują miasto, że kamienica (i kilka. ...» (0 koment.)

 4, dodane:12:16, 26/03/23, tagi:

p.olejarczyk

Jeden z wcześniejszych numerów gazety

Kolejny numer oruńskiej gazety już w maju. "Zbieramy opowieści i zdjęcia"

W maju ukaże się siódmy numer popularnej, bezpłatnej dzielnicowej gazety "Wasze historie po oruńsku". Tematem numeru będzie ulica Dworcowa - jej historia, nieistniejące już miejsca i dawni mieszkańcy. Wydawcy gazety mają konkretny apel do oruniaków.. ...» (0 koment.)

 1, dodane:15:08, 24/03/23, tagi:

p.olejarczyk

Remont szkoły, który nie może się rozpocząć. Do trzech razy sztuka?

Remont szkoły, który nie może się rozpocząć. Do trzech razy sztuka?

W tej sprawie szkoła muzyczna przy ulicy Gościnnej szczęścia nie ma. Najpierw przetarg na remont placówki został unieważniony, w kolejnym wybrany wykonawca zrezygnował z podpisania umowy. Być może będzie jak w klasycznym powiedzeniu "do trzech razy sztuka", bo po kolejnym. ...» (0 koment.)

 1, dodane:12:57, 23/03/23, tagi:

p.olejarczyk

 

Strona 1 z 668

12345...668

REKLAMA