Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 15/10/2018

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

p.olejarczyk

Śmiertelne potrącenie przez pociąg na Sandomierskiej. Czy to był wypadek?

Śmiertelne potrącenie przez pociąg na Sandomierskiej. Czy to był wypadek?

Na ten moment policjanci kwalifikują całą sprawę jak wypadek, ale nie jest wykluczone, że było to samobójstwo. W nocy z piątku na sobotę 63-letni niepełnosprawny mężczyzna został śmiertelnie potrącony na przejeździe kolejowym na ulicy Sandomierskiej.. ...» (0 koment.)

 1, dodane:07:27, 15/10/18, tagi:

p.olejarczyk

Ramona Matczak

W Gdańsku zaginęła 14-letnia Ramona Matczak

Nastolatka ostatni raz widziana była 7 października w Gdańsku. Wyszła ze swojego mieszkania (na Chełmie) i od tej pory ślad po niej zaginął.. Policjanci i rodzina zaginionej dziewczyny proszą o pomoc. Ramona Matczak ma 14 lat. Sprawę jej zaginięcia próbują wyjaśnić policjanci z I Komisariatu na Platynowej w...» (0 koment.)

 1, dodane:16:20, 10/10/18, tagi:

p.olejarczyk

Most na Starogardzkiej jest już gotowy. Kierowcy mogą poruszać się w obu kierunkach

Most na Starogardzkiej jest już gotowy. Kierowcy mogą poruszać się w obu kierunkach

Od dzisiaj budowany od kilkunastu miesięcy most na Starogardzkiej funkcjonuje już jak należy. Wprowadzono docelową, stałą organizację ruchu.. Prace przy budowie mostu rozpoczęły się w sierpniu 2017 roku. Stary, wąski most został rozebrany, a w jego miejsce powstał nowy...» (0 koment.)

 1, dodane:14:54, 08/10/18, tagi:

p.olejarczyk

Zeszłoroczne konsultacje ws. Gościnnej

Rewitalizacja Oruni. Co dalej z Ratuszem, Gościnną, parkiem na Związkowej i remontami budynków?

Chociaż wciąż nie widać jeszcze konkretnych efektów, rewitalizacja Oruni postępuje. Rozstrzygane są przetargi, tworzone koncepcje. Niektóre zmiany zobaczymy już na własne oczy w 2019 roku, na inne - takie jak przebudowa Ratusza - przyjdzie poczekać rok dłużej.. ...» (3 koment.)

 1, dodane:16:54, 04/10/18, tagi:

p.olejarczyk

Paweł Adamowicz

Wybory samorządowe w Gdańsku. Paweł Adamowicz spotka się jutro z oruniakami

Paweł Adamowicz oraz kandydaci na radnych z jego komitetu "Wszystko dla Gdańska" mają pojawić się jutro (4. 10) pod kuźnią na ulicy Gościnnej.. Na Oruni już wcześniej swoje spotkanie wyborcze miał kandydat PiS na urząd prezydenta Gdańska Kacper Płażyński. Teraz na Orunię...» (2 koment.)

 1, dodane:18:04, 03/10/18, tagi:

p.olejarczyk

 

Strona 1 z 506

12345...506

REKLAMA