Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 23/05/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

p.olejarczyk

Niemieckie napisy na Oruni.

Niemieckie napisy na Oruni. "Historii nie da się zamalować"

Na niedawno wyremontowanym budynku przy Trakcie św. Wojciecha 93 pojawiły się niemieckie napisy, nawiązujące do historii tego miejsca. - Czy naprawdę trzeba pokazywać takie rzeczy w naszym Gdańsku? - pyta jedna z czytelniczek. - Historii nie da się zamalować - mówi w rozmowie. ...» (5 koment.)

 1, dodane:09:43, 19/05/22, tagi:

p.olejarczyk

W Gdańsku brakuje basenów. Nowa inwestycja na Ujeścisku

W Gdańsku brakuje basenów. Nowa inwestycja na Ujeścisku

W najbliższych latach powstanie basen na Ujeścisku - obiecują gdańscy urzędnicy. Ruszył przetarg na projekt dla tej inwestycji. Otwarcie ofert planowane jest jeszcze w maju. Pływalnia będzie się znajdować w pobliżu projektowanego lodowiska.. O budowę basenu mieszkańcy Ujeściska zabiegali od...» (0 koment.)

 1, dodane:18:46, 17/05/22, tagi:

p.olejarczyk

To ma być drugi największy park w Gdańsku.

To ma być drugi największy park w Gdańsku. "Nie zepsujcie nam tego, co już mamy"

Park Południowy będzie miał 77 hektarów powierzchni, a jego granice przebiegać będą przez różne dzielnice Gdańska. Miasto już wcześniej dało gwarancję, że w tym miejscu nie powstaną nowe mieszkania. Zakończyły się konsultacje na temat tego miejsca. Miasto opublikowało. ...» (1 koment.)

 2, dodane:07:03, 08/05/22, tagi:

p.olejarczyk

Mężczyzna wjechał autem do Raduni [ZDJĘCIA]

Mężczyzna wjechał autem do Raduni [ZDJĘCIA]

Na wysokości Św. Wojciecha auto wjechało do Raduni. Kierowcy nic się nie stało.. Na ten moment nie są znane przyczyny wypadku. Auto z Raduni pomogli wyławiać strażacy. Zdjęcia otrzymaliśmy od czytelników MojaOrunia.pl...» (3 koment.)

 5, dodane:17:04, 02/05/22, tagi:

p.olejarczyk

Pijana przyjechała samochodem na komisariat. Nie takiego przesłuchania się spodziewała

Pijana przyjechała samochodem na komisariat. Nie takiego przesłuchania się spodziewała

Kobieta zaparkowała przed budynkiem policji i weszła na komisariat. Miała zostać przesłuchana w sprawie kradzieży. Funkcjonariusze wyczuli od niej alkohol.. 39-letnia gdańszczanka miała ponad 2,5 promila alkoholu we krwi. W takim stanie wsiadła za kółko i przyjechała na komisariat. Być może...» (0 koment.)

 1, dodane:09:45, 28/04/22, tagi:

p.olejarczyk

 

Strona 1 z 641

12345...641

REKLAMA