Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 13/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

p.olejarczyk

Duże utrudnienia na Gościnnej do końca czerwca

Duże utrudnienia na Gościnnej do końca czerwca

Między Gościnną a Dworcową trwają pracę na fragmencie jezdni i chodnika, co utrudnia życie wielu kierowców. GPEC przyłącza do sieci jeden z budynków.. Grupa GPEC - Wokolicy ul. Gościnnej grupa GPEC prowadzi prace związane z przyłączeniem budynku miejskiego przy Gościnnej 17 - informuje portal MojaOrunia Jadwiga Grabowska, przedstawicielka...» (0 koment.)

 3, dodane:16:04, 11/06/24, tagi:

p.olejarczyk

Przechodziła na przejściu, uderzył w nią samochód.

Przechodziła na przejściu, uderzył w nią samochód. "Stan ciężki"

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę około godziny 18 na Trakcie św. Wojciecha. Na wysokości ulicy Rejtana kobieta została potrącona przez samochód. Policjanci przekazują nam więcej informacji.. - Funkcjonariusze ruchu drogowego wstępnie ustalili, że piesza...» (2 koment.)

 1, dodane:11:15, 03/06/24, tagi:

p.olejarczyk

Festyn Saga o Oruni [ZDJĘCIA]

Festyn Saga o Oruni [ZDJĘCIA]

W sobotę (1 czerwca) w Parku Oruńskim odbył się drugi festyn z cyklu Saga o Oruni. Na naszym portalu zobaczycie zdjęcia z imprezy. A na kanale OruniaTv - już niedługo pokażemy krótki film z wydarzenia, gdzie gwoździem programu był turniej rycerski!. ...» (0 koment.)

 15, dodane:16:49, 01/06/24, tagi:

p.olejarczyk

Ważny remont w wakacje. Szykują się duże utrudnienia dla kierowców

To jedna z kluczowych arterii południowego Gdańska - w wakacje miasto planuje remont ulicy Niepołomickiej na odcinku między Świętokrzyską a Kampinoską. Prace i spore utrudnienia dla kierowców rozpoczną się 24 czerwca.. Sami urzędnicy przyznają, że nawierzchnia Niepołomickiej jest w złym stanie technicznym....» (0 koment.)

 0, dodane:09:31, 30/05/24, tagi:

p.olejarczyk

Festyn w Parku Oruńskim [ZDJĘCIA]

Festyn w Parku Oruńskim [ZDJĘCIA]

W niedzielę w Parku Oruńskim odbył się 24. Festyn Rodzinny. Zdjęcia z drona robił Marcin Lachowicz. Nam udało zrobić się kilka ujęć z mniejszej wysokości.. ...» (0 koment.)

 26, dodane:17:26, 26/05/24, tagi:

p.olejarczyk

 

Strona 1 z 701

12345...701

REKLAMA