Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 18/08/2019

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

p.olejarczyk

 Mimo zakazu kierowcy wjeżdżają do Parku Oruńskiego. Miasto zareaguje

Mimo zakazu kierowcy wjeżdżają do Parku Oruńskiego. Miasto zareaguje "w ostateczności"

Przy nowej bramie do Parku Oruńskiego miasto zamontowało znak zakazu ruchu, ale wielu kierowców nic sobie z tego nie robi i nadal wjeżdża na teren zieleńca. Nasze rozmówczynie z pobliskiego przedszkola, a także radni dzielnicy skarżą się, że Park jest regularnie rozjeżdżany i. ...» (1 koment.)

 1, dodane:08:36, 17/08/19, tagi:

p.olejarczyk

Pobił ekspedientkę i ukradł z kasy ponad 1000 zł. Recydywista usłyszał zarzuty

Pobił ekspedientkę i ukradł z kasy ponad 1000 zł. Recydywista usłyszał zarzuty

Policjanci poinformowali dzisiaj, że zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie w styczniu rozboju w osiedlowym sklepie na Oruni. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, chodzi o jeden ze sklepów na Trakcie św. Wojciecha.. ...» (1 koment.)

 1, dodane:16:04, 16/08/19, tagi:

p.olejarczyk

Uczczą pamięć

Uczczą pamięć "Inki" i "Zagończyka". Obchody także na Oruni

Będzie msza w kościele na Gościnnej, a później także uroczystość pod pomnikiem Danuty "Inki" Siedzikówny. W Gdańsku odbędzie się też spacer historyczny, a na grobach "Inki" i "Zagończyka" zapłoną znicze. IPN właśnie podało program obchodów, które zaplanowano na 28 sierpnia, w. ...» (2 koment.)

 1, dodane:16:37, 14/08/19, tagi:

p.olejarczyk

Jeden z zamgławiaczy ustawiony w mieście

Wodna mgiełka w Parku Oruńskim. Dzisiaj zamgławiacz ma już działać

- Dzisiaj planowany jest odbiór nowego zamgławiacza, który został zlokalizowany przy placu zabaw w Parku Oruńskim - informują nas urzędnicy. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach budżetu obywatelskiego, a projekt, który w głosowaniu okazał się zwycięski, zgłosiła szefowa. ...» (2 koment.)

 1, dodane:09:14, 14/08/19, tagi:

p.olejarczyk

Odcinek nowej ścieżki w Parku, po prawej teren działek

Będą słupki na drodze w Parku Oruńskim. Chodzi o to, by kierowcy nie jeździli na skróty

Miasto wybudowało kilkusetmetrowy odcinek ścieżki pieszo-rowerowej w Parku Oruńskim, ale niestety dla co bardziej zdesperowanych kierowców pojawiła się możliwość jazdy "na skróty" - od Raduńskiej można dostać się aż do pętli Świętokrzyska. Miasto ma jednak pomysł, jak. ...» (0 koment.)

 1, dodane:18:47, 13/08/19, tagi:

p.olejarczyk

 

Strona 1 z 538

12345...538

REKLAMA