Projekt ZDolna Orunia: Warszaty, że palce lizać! Przyjdź w środę do Stacji Orunia!

Autor: redakcja, Data publikacji: 2016-11-07 18:30:00

Już w najbliższą środę (9 listopada) w Stacji Orunia GAK odbędzie się spotkanie w ramach projektu ZDolna Orunia. - Będzie to "dyniowe spotkanie kulinarne", które poprowadzi orunianka Dorota Średniawa - informują organizatorzy.

O projekcie ZDolna Orunia pisaliśmy TUTAJ. Teraz swój talent zaprezentuje Dorota Średniawa, pasjonatka kuchni wege. Jak sam mówi, jej pasja zrodziła się z konieczności, bo Dorota kocha jeść. - Kiedyś człowiek, który wybrał dietę roślinną po prostu nie miał gdzie jeść; w restauracjach i barach królowały bowiem: kotlet schabowy i kiełbasa z grilla - wspomina orunianka.

Dorota zaczęła więc poszukiwać natchnienia we własnej kuchni. I tak narodziła się pasja gotowania i jej obecny zawód; zamieniła biuro na kuchnię. - Została wierna swoim przekonaniom i smakom - mówią organizatorzy projektu ZDolna Orunia. Orunianka specjalizuje się w kuchni wegetariańskiej przyprawionej nutą orientu.

Spotkanie z panią Dorotą odbędzie się 9 listopada (środa) w godzinach 17-20. Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy: zdolnaorunia@gmail.com lub pod numerem tel. tel. 58 306 66 76 wew. 36.