Takiego konkursu jeszcze nie mieliśmy. Sprawdźcie ofertę oruńskiej Szkoły Tańca SMILE!

Autor: redakcja, Data publikacji: 2017-11-08 12:00:00

To jedyne takie miejsce w tej części Gdańska – w tej szkole można nauczyć się niemalże każdego tańca i zrobić to w iście ekspresowym tempie. Funkcjonująca na Oruni, przy ulicy Krzemowej Szkoła Tańca SMILE startuje teraz z kolejną serią interesujących zajęć dla każdego. Dla naszych czytelników mamy kilka miesięcznych karnetów. Wystarczy wziąć udział w konkursie. Szczegóły w artykule.

- Taniec działa na ciało i umysł. Wpływa na samopoczucie, ćwiczy sylwetkę. Podczas tańca zapominamy o problemach dnia codziennego, poprawia nam się humor. To znakomity przykład połączenia przyjemnego z pożytecznym – przekonuje Paulina ze Szkoły Tańca SMILE, szkoły, która od kilkunastu miesięcy działa na ulicy Krzemowej 2 na Oruni.

„Każdy może nauczyć się tańczyć”

W krótkim czasie Szkoła Tańca SMILE zdobyła lokalną popularność, z jej usług korzysta już kilkaset par.

A tajemnica sukcesu jest tutaj prosta. - Niskie ceny, profesjonalni instruktorzy, wielki wybór rodzajów tańca i fakt, że pierwsza lekcja jest u nas zawsze za darmo. W ten sposób każdy może przyjść i zobaczyć, czy taniec to jest coś dla niego – wylicza nasza rozmówczyni.

No właśnie, czy taniec jest rzeczywiście dla każdego? Nie brakuje przecież osób, które zamiast tańczyć wolą podpierać ściany.

- Mówię to z całym przekonaniem: absolutnie każdy może się nauczyć tańczyć. Nie chodzi o to, by od razu człowiek stał się profesjonalnym tancerzem. W naszej szkole stawiamy na naukę, ale liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Człowiek musi się u nas dobrze czuć i wiedzieć, że taniec to forma rozrywki – zaznacza Paulina.

W szkole przy ulicy Krzemowej można nauczyć się następujących tańców: cha-cha-cha, rumba, salsa, bachata, taniec użytkowy, jive, walc angielski, walc wiedeński, tango, ale też np. hip hop.

Instruktorzy prowadzą też zajęcia taneczne w parach oraz solo dla kobiet w każdym wieku: żywiołowe CIAO BELLA oraz energetyzująca ZUMBA.

Tutaj nauczysz się tańca weselnego, lub zorganizujesz wieczór panieński

Sporym zainteresowaniem cieszy się taniec weselny. - Niektórzy panowie czekają z tym na ostatnią chwilę. Dzwonią do nas, mówiąc, że do wesela został im niecały miesiąc, a oni nie potrafią tańczyć, mają dwie lewe nogi, są przysłowiowym drewnem na parkiecie – uśmiecha się nasza rozmówczyni.

- W takiej sytuacji mamy dwie rady: nie wpadać w panikę i skorzystać z naszej pomocy. Takim osobom oferujemy kilkugodzinny kurs tańca. Podczas nauki ludzie otwierają się na coś nowego, przełamują swoje blokady, a ich pierwszy taniec weselny wygląda tak, jak sobie to zamarzyli.

Niektóre pary wybierają swój utwór do pierwszego tańca weselnego, a niekiedy proszą instruktorów o pomoc. - Choreografię zawsze dopasowujemy do możliwości klienta. Oczywiście, im więcej czasu mamy, tym lepiej. Najważniejsze jednak jest, by się przełamać i uwierzyć, że taniec jest dla każdego.

Szkoła Tańca SMILE organizuje również wieczory panieńskie w każdym stylu tanecznym. - Wszystkie przyszłe panny młode były zachwycone taką niespodzianką. Dostawaliśmy wiele pozytywnych opinii – mówi Paulina.

Ceny, karnety i konkurs

Szkoła z ulicy Krzemowej oferuje zajęcia dla wszystkich, niezależnie od wieku. Oferuje również taniec dla mam z dziećmi. - W każdy piątek o godzinie 10: 30 prowadzimy animacje taneczne dla mamy z dzieckiem. Są to zajęcia taneczne polegające na wspólnych zabawach i grach tanecznych – mówi nasza rozmówczyni.

Zajęcia z danego tańca odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut. Miesięczny koszt to 80 zł, ale w sytuacji, gdy ktoś chce nauczyć się drugiego tańca, cena ta jest relatywnie niższa i wynosi 140 zł.

Dla maniaków tańca w każdej postaci właściciele „SMILE” przygotowali ofertę „Open” - za 180 zł można chodzić tutaj na każde zajęcia.

Dla naszych czytelników Szkoła Tańca SMILE przygotowała trzy karnety. Wystarczy wziąć udział w naszym faceboowym konkursie. Śledźcie nasze konto na Facebooku, szczegóły już wkrótce.