City Fitness Gdańsk z ofertą na ferie. Sprawdź, co dzieje się w siłowni na Oruni Górnej!

Autor: redakcja, Data publikacji: 2018-01-26 10:34:00

Siłownia City Fitness Gdańsk, która startuje teraz z wyjątkową ofertą dla dzieciaków (na ferie pasuje jak ulał!), to osiedlowy i kameralny klub, gdzie panuje iście rodzinna atmosfera. - Nie jesteśmy typową „pakerownią” - żartują nasi rozmówcy. Ludzie przychodzą tutaj ćwiczyć, ale też grają w kręgle i bawią się na rodzinnych imprezach.

Wypełnione urządzeniami do ćwiczeń cztery sale, do tego kręgielnia i bar z przekąskami i napojami – położona przy ulicy Kurierów Armii Krajowej 15 siłownia City Fitness Gdańsk na brak klientów narzekać nie może. Mimo że w okolicy nie brakuje miejsc, gdzie można ponosić ciężary, do zlokalizowanej na Oruni Górnej siłowni przyjeżdżają ludzie nie tylko z najbliższej okolicy.

Są i klienci z południowych rubieży miasta, ale i z centrum Gdańska. - Nasz ośrodek zapewnia kompleksową usługę. Ćwiczenia na siłowni to nie jedyna możliwość spędzenia u nas czasu. Można do nas przyjść całą rodziną. Dzieciaki zostawić na kręglach, a samemu pójść poćwiczyć. Można też zorganizować imprezę firmową w naszej kręgielni, lub urządzić dziecku urodziny. Możliwości jest sporo, zależało nam, aby to miejsce nie było kolejną, typową siłownią – mówi Irek Błaszkowski, szef City Fitness Gdańsk.

Dla wielu klientów liczy się jednak przede wszystkim oferta siłowni. - Mamy wyjątkowe zajęcia dla kobiet na siłownie (modelowanie sylwetki), zajęcia, których nie ma nigdzie indziej w okolicy. Teraz dodatkowo na ferie przygotowaliśmy fajną ofertą dla dzieci, gdzie za godzinę zajęć płaci się tylko 10 zł. Mamy też dwutygodniowe karnety dla nastolatków i młodzieży – wylicza nasz rozmówca.

 

Wchodzisz i ćwiczysz, bez żadnych umów

To co przyciąga klientów do City Fitness, to fakt, iż nie ma tutaj żadnych umów lojalnościowych. - U nas takich umów po prostu nie ma. I to mimo tego, że jesteśmy już siecią siłowni, bo w ostatnich miesiącach otworzyliśmy nasze punkty w Kościerzynie i Słupsku – mówi Błaszkowski.

Można więc zapłacić tylko za miesięczny karnet, a po upływie 30 dni zdecydować, czy chce chodzić się dalej. Jak przekonuje Irek, klienci bardzo często decydują się na zakup kolejnych karnetów.

- Myślę, że dla wielu ważna jest atmosfera tego miejsca. Ludzie się tu znają, jest kameralnie, każdy może znaleźć dla siebie ciekawe zajęcia. Dobrze poczują się tutaj prawdziwi wyczynowcy, ale i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią.

Grafik siłowni City Fitness Gdańsk: