Szykuje się świetna wielkanocna zabawa dla dzieci i dorosłych. Przyjdź jutro na ulicę Krzemową, do Skweru Handlowego

Autor: redakcja, Data publikacji: 2018-03-22 17:00:00

W taki dzień miejsce to potrafi odwiedzić nawet pięć tysięcy klientów - i w tym roku organizatorzy akcji liczą na podobną frekwencję. Już jutro (23 marca) o godzinie 13 w Skwerze Handlowym (ulica Krzemowa 1) rozpocznie się wyjątkowe spotkanie z Zającem Wielkanocnym, a także warsztaty plastyczne. Wstęp jest wolny.

Położony przy ulicy Krzemowej 1 Skwer Handlowy funkcjonuje od 2002 roku. Przez lata obiekt ten doczekał się wiernych klientów, ale miejsce to przyciąga nie tylko ofertą handlową.

Skwer Handlowy, gdzie obecnie funkcjonuje 14 punktów handlowych (m.in. Biedronka, Pepco, rzeźnik, kawiarnia-piekarnia, sklepy z odzieżą, apteka, fryzjer, czy sklep z zabawkami), znany jest z organizowania cyklicznych imprez dla klientów.

Okazje są różne: święta Bożego Narodzenia, Dzień Dziecka, czy np. Święta Wielkanocne. W takie dni Skwer odwiedza kilka tysięcy ludzi.

Jutro na Krzemowej 1 wystartuje spotkanie z Zającem Wielkanocnym. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.

- Na świątecznej strefie zabaw na dzieci będą czekały warsztaty tworzenia i zdobienia własnych wazonów na wiosenne kwiaty, warsztaty kulinarne, gdzie będzie można się nauczyć zdobienia świątecznych mazurków, ponadto także warsztaty zdobienia pisanek, warsztaty tworzenia kartek świątecznych i warsztaty florystyczne z tworzeniem palm wielkanocnych w roli głównej - wylicza Klaudia Wiśniewska, przedstawicielka Skweru Handlowego na ulicy Krzemowej 1.

Organizatorzy zapewniają, że na uczestników zabawy czekają słodkie niespodzianki. Nie zabraknie też konkursów dla dzieci.

Zabawa rozpocznie się jutro (23 marca) o godzinie 13 i potrwa do godziny 19. Wstęp wolny.

- Jesteśmy lokalnym obiektem handlowym, ale takim trochę nietypowym, bo jest to miejsce codziennych sąsiedzkich spotkań. Warto nas odwiedzić. Zapraszamy do wspólnej zabawy wielkanocnej, przyjdźcie całą rodziną. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - zachwala Wiśniewska.