Taniec współczesny dla młodzieży

Autor: Stacja_Orunia, Data publikacji: 2018-04-13 16:07:00

Masz 10-14 lat? Kochasz tańczyć? Chcesz poznać taniec współczesny z profesjonalną tancerką? Zapisz się na warsztaty do Stacji Orunia. Koszt 50 zł.

Stacja Orunia GAK  zaprasza na  warsztaty z tańca współczesnego dla młodzieży w wieku 10-14 lat. Zajęcia odbędą 21 kwietnia w godzinach 11.00 - 14.00.  Poprowadzi je doświadczona tancerka Barbara Pędzich. Cena warsztatów: 50 zł

Głównym założeniem warsztatów jest usprawnienie całego ciała i doskonalenie możliwości ruchowych w oparciu o elementy z techniki tańca współczesnego.

Obok tak podstawowych zagadnień jak: poszukiwanie naturalnego, fizycznego ruchu z uwzględnieniem prawidłowego ustawienia ciała, silne centrum, praca z podłogą, wykorzystanie pędu, czy ruch odśrodkowy i dośrodkowy, uczestnicy będą mieli okazję kształcić intensywność ruchu, izolację, precyzję i szybkość wykonywanych sekwencji.

Barbara Pędzich - edukację z zakresu tańca współczesnego rozpoczęła w amatorskim zespole „Dash” w Kętrzynie. Absolwentka Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Kaliszu o specjalności taniec współczesny. Tańczyła w Teatrze Tańca Uniwersytetu Gdańskiego. W ramach projektów Gdańskiego Festiwalu Tańca współtworzyła spektakle: „Nie deptać trawnika”, „Tajemnicza śmierć Normy Baker”, „PAT”.


Od 2012 związana z Sopockim Teatrem Tańca, biorąc udział w spektaklach: „Wilde Project”, „Galop”, „Kwadrat. Wersja 6”, „Puste ciało. Okazja do malutkiej rozpaczy”, „Coś pięknego”. Współtwórczyni spektaklu „Nie mam nic do powiedzenia” powstałego dzięki wsparciu stypendium kulturalnego Miasta Gdańska.

MIEJSCE:  GAK Stacja Orunia, ul. Dworcowa 9, Gdańsk Orunia
CENA WARSZTATÓW: 50 zł  (Ilość miejsc ograniczona.)
Zapisy: anna@gak.gda.pl 58 306 66 76 wew. 37