Dzień kobiet na Oruni. Upominki i konkurs na pływalni, ciekawa promocja w kuźni na Gościnnej

Autor: p.olejarczyk, Data publikacji: 2019-03-08 12:48:00

Kawiarnia w kuźni przy ulicy Gościnnej startuje z marcową promocją dla mam. Pływalnia na Oruni otwiera dzisiaj szybciej saunę, a dla pań ma przygotowane upominki i specjalny konkurs. A nasza redakcja z okazji Dnia Kobiet składa wszystkim paniom serdeczne życzenia.

"Już w piątek 8 marca na pływalniach Gdańskiego Ośrodka Sportu, wspólnie będziemy świętować ten wyjątkowy dzień! Na aktywne uczestniczki będą czekać baseny, umożliwiające swobodne pływanie. Dla Pań ceniących ciszę i spokój przygotowaliśmy gorącą terapię dla ciała i duszy – sauna w oprawie aromatycznych olejków zapewni, komfort wypoczynku, a jacuzzi zagwarantuje zasłużony relaks" - czytamy na stronie oruńskiej pływalni.

W Dzień Kobiet sauna będzie otwarta szybciej, bo już o godzinie 16.

W rozmowie z nami pracownicy pływalni zapewniają, że każda z pań otrzyma dzisiaj przed wejściem na basen drobny upominek.

Na miejskich pływalniach w Gdańsku (na Chełmie, Stogach, Osowej i Oruni) jest też dzisiaj organizowany konkurs. Do wygrania są vouchery, które upoważniają do wstępu na miejskie baseny.

"Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Nic prostszego! Wystarczy, że 8 marca 2019 r. wykonasz zdjęcia-selfie lub zapozujesz do zdjęcia na jednej z miejskich pływalni w Gdańsku (...) a następnie zamieścisz je, w formie komentarza pod postem konkursowym na Fanpage’u Gdańskiego Ośrodka Sportu. Zdjęcie powinno przedstawiać dowolną interpretację tematu – aktywności na pływalni" - czytamy na stronie konkursu.

Oruńska pływalnia mieści się przy szkole na ulicy Smoleńskiej.

Z kolei kawiarnia w kuźni na ulicy Gościnnej startuje z marcową promocją dla mam. "Od poniedziałku do piątku zapraszamy wszystkie mamy na wyjątkową promocje -50% na wszystkie kawy i herbaty z karty na hasło #mamanakawie" - czytamy na stronie kawiarni.

Taka promocja będzie obowiązywać przez cały marzec.