Znani aktorzy w Parku Oruńskim. W maju Dereszowska i Pazura

Autor: p.olejarczyk, Data publikacji: 2019-05-10 14:07:00

W tym roku znani aktorzy znów zawitają do Parku Oruńskiego. Serię letnich koncertów otwiera występ Anny Dereszowskiej. Ale w maju szykuje się jeszcze inna, otwarta dla wszystkich impreza. W ramach Święta Miasta na scenie w Parku zobaczymy Cezarego Pazurę. A co będzie działo się tutaj w wakacje?

Organizatorem letnich koncertów w amifteatrze w Parku Oruńskim jest Scena Muzyczna GAK. Tak jak przed rokiem szykuje się tutaj seria występów znanych aktorów. W zeszłym roku na Oruni występowali tacy artyści jak Sonia Bohosiewicz, Emilian Kamiński, Stanisława Celińska czy Katarzyna Skrzynecka.

W tym roku pierwszy koncert w Parku Oruńskim wystartuje 19 maja (niedziela). O godzinie 18 rozpocznie się występ aktorki Anny Dereszowskiej, znanej m.in. z ról w serialach: Złotopolscy, Glina, Tango z aniołem, Klub szalonych dziewic, Prawo Agaty, Przyjaciółki. W 2011 roku aktorka wydała debiutancki album "Już nie zapomnisz mnie".

Jak mówią nam przedstawiciele Sceny Muzycznej, w lato koncerty w amfiteatrze będą odbywać się co dwa tygodnie, do sierpnia.

Jakich jeszcze znanych aktorów zobaczymy w Parku Oruńskim? W najbliższą środę miasto chce zorganizować konferencję na Oruni, na której przedstawi wszystkie nazwiska i terminy koncertów w Parku Oruńskim.

Cykl koncertów to jednak nie wszystko, bo jeszcze w maju w Parku Oruńskim planowana jest wielka impreza "Święto Miasta". Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji dla dzieci, ale i dorosłych. Jak się dowiedzieliśmy, podczas Święta Miasta w Parku Oruńskim swój występ będzie miał Cezary Pazura.

Święto Miasta odbędzie się 25 maja (sobota). Już wkrótce napiszemy o tej imprezie więcej.