Wielki Finał tegorocznych wydarzeń plenerowych w Parku Oruńskim. Koncert Nataszy Urbańskiej w najbliższą niedzielę o 18:00 w Amfiteatrze Orana.

Autor: Scena_Muzyczna, Data publikacji: 2020-09-25 12:56:00

Na zakończenie tegorocznego cyklu plenerowych wydarzeń w Amfiteatrze Orana, 27 września wystąpi Natasza Urbańska. Piosenkarka, aktorka i tancerka znana m.in. z działalności w warszawskim Studio Buffo, swój koncert rozpocznie punktualnie o 18:00. W repertuarze koncertu znajdą się znane i lubiane utwory, ale poczujemy także klimat kultury lat 30-tych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Wybuchowe połączenie talentu, nieskończonych pokładów kreatywności, wytrwałości i uporu w dążeniu do rozwoju – taka właśnie jest Natasza Urbańska. Dziś to bez wątpienia jedna z najbardziej wszechstronnych artystek w Polsce. Na deskach teatrów gra, tańczy i śpiewa w kolejnych superprodukcjach. Poza murami teatralnymi podbija świat filmu, tworzy muzykę i robi to, co kocha najbardziej – występuje przed publicznością w autorskich koncertowych produkcjach.

Na koncercie w Amfiteatrze Orana, 27 września o godz. 18:00 Natasza w towarzystwie wybitnych muzyków, zagrają nastrojowy recital, w którym jedyne instrumenty to fortepian, gitara i egzotyczne conga wraz z przeszkadzajkami, oczywiście w towarzystwie wyjątkowego głosu Nataszy. Przy akompaniamencie muzyków artystka zaprosi Państwa do niezapomnianego świata prawdziwych emocji i rytmu, których piękno nie potrzebuje wsparcia efektów specjalnych. Zaśpiewa nie tylko największe hity światowych list przebojów, ale i zabierze Państwa do lat 30-tych... Całość będzie jak zastrzyk energii przez cały czas trwania koncertu i długo po nim.

Natasza Urbańska to piosenkarka, tancerka, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa oraz prezenterka telewizyjna. Jest współwłaścicielką domu mody „Muses”, a od 1993 związana z teatrem muzycznym Studio Buffo, w którym wystąpiła w licznych spektaklach i widowiskach muzycznych. Wydała dwa albumy studyjne: Hity Buffo vol. 1 – Natasza Urbańska (2009) i One (2014). W 1997 r. zadebiutowała na ekranie niewielką rolą w filmie Sztos. W kolejnych latach zagrała Silene Arbekajte w serialu Fala zbrodni i główną rolę Oli Raniewskiej w filmie 1920 Bitwa warszawska. Laureatka trzech Węży, Wiktora i nagrody Viva! Najpiękniejsi. Równocześnie z działalnością artystyczną, była prowadzącą i uczestniczką wielu telewizyjnych programów rozrywkowych. W 2008 uznana została przez magazyn Home&Market za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. W 2009 i 2010 znalazła się na liście 100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu według magazynu Forbes, kolejno na 136. i 74. miejscu. Była finalistką programów rozrywkowych: Jak oni śpiewają (2007) i Taniec z gwiazdami (2009) oraz zwyciężczynią pierwszej edycji SuperSTARcia (2014). Była również trenerką zespołu wokalnego w Bitwie na głosy (2011), prowadzącą trzynastej edycji Tańca z gwiazdami (2011) i programu Make Me Over (2018).