Artykuł użytkownika: Rada na wakacjach, ale...

Autor: Rada Osiedla, Data publikacji: 2012-07-02 19:29:00

Aż 2 miesiące „wolnego” będą mieli Radni Osiedla – tak na ostatniej sesji zadecydowała Justyna Thielmann, Przewodnicząca Rady Osiedla Orunia-Św. Wojciech-Lipce. Mimo przerwy Zarząd Osiedla będzie prowadzić „dyżury na telefon” oraz realizować szeroko pojęte „sprawy bieżące”.

Na ostatniej sesji Rady Osiedla Orunia-Św. Wojciech-Lipce, która odbyła się 20 czerwca zdecydowano, że „przerwa wakacyjna” będzie trwać aż 2 miesiące. Do regularnych dyżurów, spotkań i sesji radni wrócą dopiero we wrześniu. Dlatego też w czasie wakacji to Zarząd Osiedla po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bądź mailowym będzie przyjmować mieszkańców w siedzibie Rady Osiedla przy ul. Gościnnej 14 (Gościnna Przystań) w stałych terminach, czyli w poniedziałki w godzinach 18-19.

Wolne, czyli… praca.

Przerwa wakacyjna nie oznacza, że w tym czasie Radni nie będą się interesować sprawami Osiedla. Sporo pracy czeka Zarząd, który musi dokończyć sprawy związane z realizacją budżetu na 2012 rok oraz uporządkować archiwum. Remanentu doczekają się także sprawy, które zostały dotychczas poruszone oraz wnioski od mieszkańców. Radni sprawdzą czy coś im nie umknęło lub co wciąż czeka na realizację.

W najbliższym czasie rozpoczną się także przygotowania do wrześniowego Turnieju o Puchar Rady Osiedla dla szkół podstawowych. Czasu jest coraz mniej a kwestii organizacyjnych wiele do wykonania.

"Zagraj z Radnym"

W okresie wakacyjnym nieprzerwanie trwać będzie projekt „Zagraj z Radnym”. Zapraszamy na salę gimnastyczną szkoły podstawowej nr 16 (ul. Ubocze 3) do gry w piłkę nożną oraz siatkówkę. Spotykamy się w każdą sobotę między 13:30 a 17:00. Wystarczy sportowe obuwie i ukończone 18 lat (młodsi wyłącznie z opiekunem).

Kontakt do Zarządu Osiedla:

zarzad@radaosiedlaorunia.pl

Agnieszka Bartków - Przewodnicząca Zarządu Osiedla

tel. 607 686 009 mail: agnieszkabartkow@op.pl

Mateusz Korsztun - Zastępca Przewodniczącej Zarządu Osiedla

tel. 532 616 079/ 696 234 404 mail: mateusz.korsztun@wp.pl