Rusz się z kanapy ...w świat

Autor: Dworek Artura GAK, Data publikacji: 2013-02-11 20:30:00

Fascynujące opowieści, zdjęcia, filmy z podróży dużych i małych, ludzi zwykłych-niezwykłych, sobota, Dworek Artura GAK

"Społeczność FB - "Rusz się z kanapy" i Dworek Artura GAK zapraszają na spotkanie

„Rusz się z kanapy ...w świat ”,
podczas którego będziecie mogli posłuchać o podróżach i wyprawach w różne zakątki świata.

O swoich wyprawach opowiedzą i pokażą ciekawe zdjęcia i filmy ludzie zwykli-niezwykli, tacy jak WY, którzy po prostu pewnego dnia postanowili się ruszyć się z ...kanapy. ZOBACZCIE jakie wspaniałe przygody ich spotkały – może i Wy znajdziecie podpowiedź „jak spełnić własne marzenia o podróżach po świecie”.
Widzimy się  16 lutego (sobota), godz. 17.30 w Gdańsku w Stacji Orunia GAK, ul. Dworcowa 9.

Wstęp wolny.

Agenda:
Godz. 18.00 – „BałkanTrip” - wyprawa dziewczyńska Emilii i Ani - kompletnie niekompletna wycieczka z planem robionym na kolanach każdego dnia. Dzięki pomocy „Tubylców” uzupełnianym o bardzo atrakcyjne miejsca na naszej trasie: Serbia – nie taki kraj straszny jak go malują, Chorwacja – jak wodospady, to tylko wiosną, Czarnogóra – skała na skale, Bośnia i Hercegowina – „dobry plener na film grozy” ;P. Motto ich wyprawy: „Więcej szczęścia niż rozumu  ….. co zostało nam do dzisiaj :)”.

Godz. 19:00
Projekt na „Na Koniec Świata” czyli zwiedzenie 32-letnim busem VW T3 jak największej ilości państw na globie. Pokażą i opowiedzą o projekcie i pierwszym tournee po mapie świata!

Godz. 20.00
Motocyklem po Maroku czyli w poszukiwaniu latającego dywanu. Z cyklu - uważaj o czym marzysz - bo marzenia się spełniają. Relacja Magdy, która na motocyklu przejechała po bezdrożach, górach i pustyni marokańskiej…