W Salosie czas na odpowiedzialne wybory!

Autor: salosgdansk, Data publikacji: 2013-04-11 19:35:00

22 kwietnia 2013 roku na wniosek Pani kurator Agnieszki Bartków odbędą się wybory nowego zarządu Salos Gdańsk, który będzie kierował tą bliska naszemu sercu organizacją przez cztery najbliższe lata. Tak ważne dla, Salosu bo przecież we wrześniu, będzie obchodzić swoje XX -lecie.

Czas, kiedy do Salosu wkroczył kurator wykorzystano bardzo dobrze. Wyczyszczono dziwnie oraz niepotrzebne kłótnie na linii obecny Zarząd kontra były Prezes Pan Stanisław Zaremba.  Powołano koordynatora rozgrywek, który wprowadza reorganizacje rozgrywek ligowych PLS oraz zakończonych SFL. Rozpoczęto układanie od początku struktury szkoleniowej Salosu, która dość mocno przez ostatnie lata kulała a teraz w końcu po ponad 10 latach przyniosła sukces w postaci medalów czy to na Letnich Igrzyskach czy Mistrzostwach Polski w Futsalu. Rozpoczęto też plan odświeżania środowiska, który w pewnym momencie po prostu już się wypaliło. Kapitalnie układa się również współpraca na linii Prezes – Sekretarz, która przynosi olbrzymie efekty w postaci poprawy wizerunku naszej organizacji.

O tych jak i wielu innych sprawach będziemy mogli usłyszeć właśnie 22.04.2013 roku od godziny 18: 45 kiedy to rozpoczną się wybory prowadzone przez Panią Agnieszkę Bartków oraz wieloletniego Prezesa Salos Gdansk Pana Stanisława Zarembę. Na walnym zebraniu o przyszłości Salosu będą dyskutować członkowie, z których tak jak na konklawe każdy może wyjść, jako Prezes Salosu. Czy na kolejną kadencję Prezesem zostanie Pan Grzegorz Grylak, który ostatnio znajduje się chyba w bardzo dobrej prezesowskiej formie czy może członkowie zdecydują o zmianie polityki Salosu? Jedno jest wiadome Prezes znajduje się na tej liście:

Stanisław Zaremba, Grzegorz Grylak, ks. Mirosław Dukiewicz, Mirosław Spryszyński, Paweł Dworecki, Irena Jahn, Łukasz Lubas, Andrzej Smoczyński, Łukasz Pierkoś, Mateusz Gajewski, Krystian Kostrzyca, Adam Łączkowski, Łukasz Rumniak, Marcin Słaby, Marek Leszczyński, Łukasz Hirsz, Daniel Jaszewski, Adam Borkowski, Paweł Ryta, Mirosław Świderski, Artur Skrzypczak, Agnieszka Bartków, Rafał Urban, Fabian Stefaniuk.

Jak wszyscy wiemy Salos od lat działa w Oruni i na stałe jest czołową organizacja nie tylko sportowa w naszej dzielnicy jak i całym mieście. Dlatego tym bardziej musimy sobie uświadomić jak ważny to krok dla naszego okręgu. Dlatego trzymajmy kciuki, aby Członkowie wybrali najlepsza możliwą drogę dla Salosu!

Wybory 22.04.2013 rok godzina 18:45 sala oratorium – Salos.

Plan wyborów:

18.45-18.50 Powitanie uczestników przez Prezesa, Sekretarza Zarządu oraz Panią Kurator Agnieszkę Bartków oraz modlitwa.

18.50-19.10 Wybór Przewodniczącego Zebrania oraz Sekretarza Walnego Zebrania Członków.

Zatwierdzenie Regulaminu oraz programu Walnego Zgromadzenia Zebrania Członków.

Wybór komisji – skrutacyjnej, wniosków i uchwał.

19:10-19:15 Podsumowanie kadencji dotychczasowego Zarządu(występ Prezesa, komisji oraz Skarbnika) oraz udzielenie absolutorium.

19:15-19:20 Przerwa na dyskusje dotyczące kandydowania do władz.

19:20-19.30 Wyłonienie Komisji wyborczej(skrutacyjnej) oraz zgłaszanie kandydatów na Prezesa SL Salos Gdańsk.

19:30-20:00 Wybory na Prezesa (zarząd poniżej) SL Salos Gdańsk, policzenie głosów oraz wyniki wyborów.

20:00-20:10 Przerwa dla Prezesa w celu wyłonienia swojej propozycji do Zarządu. Trzech wiceprezesów oraz członkowie zwyczajni.

20:10-20:20 Przedstawienie Zarządu wyłonionego przez Prezesa oraz poddanie go głosowaniu przez Walne Zgromadzenie Członków Salos Gdańsk.

20.30-21:00 Dyskusja, Poczęstunek oraz zakończenie Zebrania SL Salos Gdańsk.