Warsztaty ruchowe w Dworku Artura. Wstęp wolny.

Autor: Dworek Artura GAK, Data publikacji: 2013-11-21 17:16:00

Niedługo dowiemy się „Co w ciele piszczy”. Zachęcamy wszystkich kochających taniec, ruch i rytm do wzięcia udziału w jednodniowych warsztatach w Dworku Artura GAK 30 listopada o godz. 15.00. Wstęp wolny

Warsztaty „Co w ciele piszczy” będą spotkaniem dla wszystkich zainteresowanych rozwojem własnego potencjału ruchowego, skoncentrowane na poszukiwaniu właściwego dla każdego z nas ruchu, bazujące na różnych elementach - od improwizacji tanecznej po elementy tańca terapeutycznego. Wszystko po to, aby zwiększyć świadomość ciała, nauczyć się pracy z innymi i ponad wszystko dowiedzieć się jak czerpać radość z tańca.

Pierwsza część warsztatów skupi się na poszukiwaniu inspiracji we własnym ciele oraz zdobywaniu nowych doświadczeń ruchowych. W drugiej części zajęć skupimy się na poznawaniu możliwości oraz ograniczeń w kontakcie z innymi.

Warsztaty prowadzi Agata Gregorkiewicz - filolog języka francuskiego, absolwentka Université de Paris VII kierunku Sztuki choreograficzne; studiów pierwszego stopnia Zapisu ruchu metodą Benesh'a na Conservatoire de Paris. Uczestniczka podyplomowego kursu tańca terapeutycznego przy Polskim Stowarzyszeniu Choreoterapii w Poznaniu.

Warsztaty rozpoczynamy o godzinie 15:00 w Dworku Artura GAK; zajęcia trwają do godziny 18:00. Wstęp wolny.