Salos ponownie ze złotem w kat.A. Nowa ekipa 1999-2000 ze srebrem!

Autor: salosgdansk, Data publikacji: 2013-11-30 20:31:00

Dwie ekipy Salosu wywalczyły awans do przyszłorocznych Mistrzostw Polski w Futsalu, które odbędą się w Łodzi.

W odbywających się dzisiaj eliminacjach woj. pomorskiego, zachodniopomorskiego,kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego Salos wystąpił w dwóch rocznikach: Starsi dzięki skutecznej choć nie bez niespodzianek grze wygrali swoje eliminacje. Kończąc je bez porażki w finale będac lepszą ekipą od Aleksandrowa Kujawskiego.
Drużyna młodsza po wielkich emocjonalnych spotkaniach zajęła drugie miejsce ulegając drużynie z miejscowości Zławieś Wielka.

Jednak mimo zajęcia drugiego miejsca również będzie reprezentować nasz region w Mistrzostwach Polski które odbędą się 24-26.01.2014 roku w Łodzi.
Bedzie to już drugi turniej w pierwszej części roku , na który będą przygotowywać się nasi Reprezentanci najpierw MP Futsal w Łodzi kat, A,B oraz dziewczęta a na przełomie kwietnia i maja w Rzymie Mistrzostwa Świata jako Reprezentacja Polski.
Gratulacje dla młodych zawodników gdyż np. starsza drużyna jechała bardzo osłabiona brak min. kapitana B.Kubinowskiego, K.Skarżyckiego,  G.Złomańczuka, K.Piotrowskiego, P.Mamcarza, K.Górnego czy np. M.Śliwy był wielką strata w ofensywie.
Młodsi jechali mając dopiero 3 tyg. treningów będąc całkowicie nową ekipą.

Tym bardzie cieszą te sukcesy. W tym roku Salos na trzy Turnieje wagi krajowej powrócił z 4 pucharami i na samym poczatku pracy nowego sztabu szkoleniowego dwoma 4 miejscami. W najwazniejszym Turnieju roku zdobył tytuł Mistrza Polski reprezentującego Polske na Mistrzostwach Świata w Rzymie! Gratulacje!